Monday , 21 January 2019

Абу-Дабі випускає правила регулювання для ICO

Регулюючий орган з фінансових послуг Абу-Дабі (FSRA) вперше опублікував правила регулювання для ICO і цифрових валют. Відповідно до оголошеної позиції, ICO будуть розглядатися як цінні папери (обумовлені інвестиції), в той час як цифрові валюти будуть вважатися товаром.

Багато країн починають боротися з ICO з різним рівнем регулювання. Деякі, як Китай, повністю заборонили їх, а інші ставляться більш лояльно.

Ринок ICO

«Ринок ICO неймовірно різноманітний з точки зору якості, є деякі ICO, які представляють собою високий ризик», – сказав Крістофер Ків-Сміт, глава Fintech стратегії в FSRA. «Розкриття інформації не існує, фінансових звітів немає, це надзвичайно високий ризик для вкладників.»

Відповідно до нових керівних принципів, компаніям, що бажають організувати ICO, тепер доручено звернутися в FSRA. Регулюючий орган, в свою чергу, буде визначати, чи слід розглядати запропонований токен в якості обумовленої інвестиції. Якщо FSRA визначає, що токен виходить за межі цього визначення, то пропозиція токена залишиться нерегульованою.

FSRA підкреслив, що ICO – це «новий і потенційно більш рентабельний спосіб залучення коштів для компаній і проектів». В цілому це рішуче контрастний підхід на відміну від Китаю і Південної Кореї, які наклали заборони на проведення ICO.

Головний виконавчий директор FSRA Річард Тенг заявив:

«ICO змінили ландшафт формування капіталу, і глобальна нормативна база розвивається, щоб адаптуватися до таких нововведень. Учасники, які бажають провести ICO, які пропонують реальну цінність ринку і хочуть працювати в рамках нашої нормативної бази, заохочуються, що допоможе нам оперативно отримати інформацію про застосування нормативного режиму».

Криптовалютні товари

Фінансовий спостерігач, FSRA, також сказав, що не розглядатиме законність електронних валют в якості платіжних засобів, скоріше, класифікує їх як товари, такі як дорогоцінні метали або паливо. Тому вони залишаються нерегульованими.

Це великий плюс для цифрових валют, які вже встановлені, і, схоже на те, що Абу-Дабі намагається домогтися балансу. Вони хочуть захистити своїх громадян від небезпек ICO, але вони відкриті для безперешкодного процвітання цифрового валютного ринку.

Наприклад, сусідній емірат Дубай недавно опублікував попередження про ICO, заявивши, що він не регулює їх. Дубай також випустив власну державну цифрову монету.

Регулювання можливо в майбутньому

FSRA заявив, що в даний час веде переговори з агентством фінансових послуг Японії (FSA) про те, як регулювати біткоін. Влада Абу-Дабі заявила, що не виключає можливості регулювання віртуальних валют відповідно до чинних нормативних норм.

«Ми стикаємося з безліччю проблем в регулюванні чогось, що не повинно було регулюватися. Нещодавно ми встановили фінтех-зв’язок з японським FSA, і завдяки такій співпраці ми сподіваємося побачити, як регулюються криптовалюти і чи становлять вони ризик », – сказав Вай Лум Квок, виконавчий директор по ринку капіталів в FSRA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *