Wednesday , 19 December 2018

Австралія випустила Керівництво зі збору коштів в ICO, в якому визнає його потенціал

Оскільки фінансові регулятори по всьому світу випускають попередження про ICO, Австралійська комісія з цінних паперів та інвестицій (ASIC) випустила свої власні рекомендації для компаній, які розглядають можливість залучення коштів через ICO.

ASIC, яка є австралійським корпоративним і ринковим регулятором фінансових послуг, поставлена ​​перед завданням забезпечення фінансових ринків країни справедливістю і прозорістю. У світлі глобальної зацікавленості у використанні ICO ASIC прагне допомогти підприємствам зрозуміти їх потенційні зобов’язання відповідно до Закону про корпорації 2001 року.

Основні принципи свідчать:

«ASIC визнає, що у ICO є потенціал внести важливий вклад в можливості, доступні бізнесу для залучення коштів та інвестиційних можливостей, доступних вкладникам.

Разом з тим він додає, що ICO повинен вестися таким чином, щоб сприяти довірі та впевненості інвесторів. Він також повинен відповідати відповідним законам».

Юридичний статус в Австралії

Згідно з принципами керівництва, правовий статус ICO в Австралії залежить від його особливостей. Наприклад, наскільки структуроване і якісно управляється ICO, а також права, що додаються до монеті або токенів.

ASIC додає:

«У деяких випадках ICO буде підкорятися тільки загальному закону і австралійським законам про споживче право щодо пропозиції послуг або продуктів. В інших випадках ICO може підпадати під дію Закону про корпорації».

З метою забезпечення того, щоб громадськість не була введена в оману, ASIC ясно заявляє, що використання ICO не збігається з фінансуванням з джерел (CSF), яке буде регулюватися відповідно до Закону про корпорації з 29 вересня.

У ньому йдеться:

«Згідно з новими законами, CSF буде фінансовим сервісом, часто включає платформу або ринок, де стартапи і малі підприємства залучають кошти, як правило, з великого числа інвесторів, які вкладають невеликі суми грошей».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *