Sunday , 24 March 2019

Агентство фінансових послуг Японії змінить правила обміну криптовалют

Японський фінансовий регулятор Агентство фінансових послуг (FSA) розглядає можливість зміни правової основи того, як регулюється обмін криптовалютами, повідомляють місцеві ЗМІ Sankei 3 липня.

Повідомляється, що FSA розглядає можливість регулювання криптообміну відповідно до Закону про фінансові інструменти та біржі (FIEA) замість діючої юридичної підстави Закону про платіжні послуги. За словами Senkai, це означає, що біржі будуть мати більш високий захист клієнтів. FIEA зобов’язує компанії цінних паперів управляти коштами і цінними паперами клієнтів, такими як акції, окремо від корпоративних активів.

Згідно з чинним законодавством, криптовалюта юридично позиціонуються як один і той же засіб платежу, що і електронні гроші. Якщо FSA почне регулювати обміни в рамках FEIA, криптовалюти будуть розглядатися як фінансовий продукт. FIEA також відкриє можливість впровадження крипто-деривативів, таких як біржові фонди (ETF).

Sankei пише, що 523 мільйонний злом NEM на Coincheck на початку цього року вніс свій внесок в розгляд FSA іншої правової основи для криптообміну. Після злому, FSA приступила до розслідування 15 незареєстрованих обмінів, де виявила безліч недоліків безпеки і регулювання в ділових операціях бірж.

Раніше в цьому місяці Асоціація віртуальних валютних бірж (JVCEA) оголосила про новий набір добровільних правил. Асоціація націлена на те, щоб краще узгоджуватися з існуючими правилами боротьби з відмиванням грошей (AML), а також забороняти торгівлю криптовалютами на основі анонімності, такими як Monero і Zcash.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *