Monday , 22 April 2019

Американські маршали виставлять понад 600 конфіскованих біткоїнів на аукціоні

Федеральне правоохоронне агентство в Міністерстві юстиції США оголосило тендерний аукціон приблизно на 660 конфіскованих біткоїнів, повідомляє служба маршалів США (USMS) в четвер, 18 жовтня.

Аукціон, проведений USMS, відбудеться 5 листопада, але учасники повинні зареєструватися не пізніше 31 жовтня і внести 200 000 доларів США для участі.

Аукціон ділиться на дві частини: перший складається з шести наборів з 100 ВТС, а другий – з 60 ВТС. Після того, як ставка буде встановлена, учасники не зможуть її змінити або переглянути інші ставки.

Агентство заявляє, що біткоіни для участі в тендері були заарештовані в різних федеральних кримінальних, цивільних та адміністративних справах, в тому числі в справах, пов’язаних з Терезою Тетлі і Томасом Костанцо.

Тетлі зіткнувся з судовим переслідуванням в Каліфорнії за те, що вона нібито керувала незареєстрованим багатомільйонним бізнесом з обміну біткоіну-фіат. Повідомляється, що вона заробляла щонайменше 300 000 доларів на рік від своєї компанії, а пізніше зізналася, що веде незареєстровану трансакціонну службу, а також отримує гроші, імовірно пов’язані з незаконним обігом наркотиків.

Костанцо був притягнутий до відповідальності в 2017 році за відмивання грошей. З тих пір він був визнаний винним в незаконному зберіганні вогнепальної зброї, а також марихуани.

Це не перший аукціон BTC, що проводиться маршалами США: попередні два відбулися в січні і березні, продаж відбувся на 3800 і 2100 монет відповідно.

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *