Wednesday , 19 September 2018

Аналітики прогнозують ціну біткоіна більше 6000 $ до кінця року

Галузеві аналітики прогнозують, що ціна Bitcoin може перевищити $ 6000 к кінця року, в залежності від того, чи здійсниться хардфорк SegWit2x і, якщо так, то наскільки суперечливий і руйнівний він буде.

Ціна біткоіну може досягати 6 000 доларів США до грудня

Ціна біткойнов зросла майже на 75% в третьому кварталі і в основному оговталася від падіння на початку вересня, яке було ініційовано забороною Китаю на початкові пропозиції монет (ICO) і діяльністі біткоін-бірж. У понеділок ціна біткоіну зросла до 4 470 дол. США, хоча з тих пір вона знизилася до поточної вартості в 4 259 дол. США.

3-місячний цінової графік BTC від CoinMarketCap

Тепер, коли біткоін продемонстрував послідовну підтримку рівня в 4000 доларів, багато аналітиків вважають, що ціна біткоіну почне збільшуватися до рекордної позначки близько 5000 доларів США, в кінцевому підсумку довівши її до нового рекордного максимуму.

«Протягом року ми передбачали, що ціна біткоіну перевищить 5000 доларів і піде ближче до 6 000 доларів до кінця року. Це пророцтво більше схоже на ринковий настрій в даний момент», – сказав CNews в інтерв’ю CNBC Томасу Глюксманн, глава відділу розвитку бізнесу APAC в кріптообміні Gatecoin.

Генеральний директор CryptoCompare Чарльз Хейтер не впевнений, що біткоін зможе піднятися до кінця цього року, але він згоден з багатьма іншими аналітиками, які вважають, що 5000 доларів знаходяться в полі зору. Він вважає, що цей висхідний тренд був і буде як і раніше підкріплюватися збільшенням нормативної ясності в основних секторах кріптоекономіки.

«Найбільший ціновий каталізатор біткоіну – це регулювання. Японія вдихнула життя в ціну, і, оскільки туман невизначеності розсіюється і в інших юрисдикціях, ясність в регулюванні призведе до вибуху ціни », – додав він.

… Залежність від SegWit2x

Є одна істотна перешкода бичачому тренду ціни біткоіну – спірна жорстка вилка SegWit2x, яка запланована на листопад. SegWit2x був розроблений як «оновлення» для протоколу Bitcoin, і хоча він має підтримку з боку багатьох майнінгових компаній і крипто-компаній, проти нього виступає велика частина співтовариства, включаючи всіх розробників Bitcoin Core.

Незважаючи на місяці запеклих дебатів, прихильники і противники SegWit2x залишаються на своїх позиціях. Якщо одна сторона не поступиться інший або не досягне компромісу, мережа розділиться на два конкуруючих ланцюжка, кожен з яких буде боротися за верховенство. В даний час це означає, що вільний ринок вирішить, який ланцюг виживе. Але хоча цей процес може бути справедливим, він не буде безболісним, і невідомо, які короткострокові і довгострокові наслідки позначатимуться на біткоіні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *