Thursday , 21 June 2018

Анонсовано альфа-реліз Segwit2x

Робоча група з пропозиції масштабування Bitcoin Segwit2x оголосила, що перша версія його коду тепер готова для перевірки та тестування.

Таким чином, реліз надає ринку перший погляд на технологію, що лежить в основі однієї з найбільш широко підтримуваних ставок для поліпшення мережі. Оголошений в травні як «угода», що об’єднує майнерів і стартапи, Segwit2x є альтернативною технологічної дорогожною картою однією із запропонованих Bitcoin Core, групою розробників open-source мережі.

Segwit2x може стати помірним варіантом, який допоможе уникнути спірного поділу мережі, і схоже, що він може бути в деякій мірі сумісний з альтернативною пропозицією, активованим користувачами софтфорком (UASF) BIP 148, який, як закодовано, активується 1 серпня.

Майнінг пули матимуть один (або, можливо, два) триденний період, протягом якого вони можуть заблокувати спірну зміну коду під назвою Segregated Witness (SegWit) шляхом підтримки сигналізації з використанням програмного забезпечення SegWit2x до появи UASF. Хоча, не зрозуміло, чи вирішать майнінг пули зробити це.

Жорсткі терміни

Альфа-реліз SegWit2x включає робочу версію програмного забезпечення, яка об’єднує дві зміни, оптимізацію масштабування SegWit і збільшений розмір блоку до 2 МБ.

Згідно з повідомленням електронної пошти від генерального директора BitGo Майка Белше, збільшення до 2 МБ заплановано через три місяці після активації SegWit. До цього це було менш ясно (навіть для деяких учасників SegWit2x), коли буде реалізований 2МБ хардфорк.

Проте, SegWit2x виграв підтримку у більшості великих біткоін і майнінг компаній, в цілому більше 80% біткоін хешрейта.

Завдяки альфа-версії, спільнота тепер отримує можливість переглядати і тестувати програмне забезпечення. Реліз також включає в себе нову біткоін тестову мережу, яку розробники можуть використовувати, щоб помістити програмне забезпечення в свої ряди і виявити будь-які помилки.

Розробники можуть тестувати програмне забезпечення, використовуючи нову тестову мережу, звану testnet5, протягом наступних двох тижнів.

Деякі розробники Bitcoin Core також критикували терміни тестування Segwit2x як занадто короткі, так як часто потрібна значна кількість часу, щоб зловити всі помилки, пов’язані зі змінами біткоін-коду. Сам SegWit був протестований більше року, перш ніж він був запущений.

Поки що розробники SegWit2x заявляють, що проект продовжить рух вперед по вихідній шкалі часу, а бета-версія запланована на 30 червня. За словами групи, 21 липня користувачі зможуть запускати і сигналізувати повністю перевірене програмне забезпечення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *