Friday , 19 April 2019

Апаратний гаманець Trezor оголошує про майбутню підтримку cashaddr

Є хороші новини для користувачів Bitcoin Cash, так як Trezor оголошує про майбутню підтримку cashaddr, формату адреси BCH. Оголошення є значною подією для Bitcoin Cash, оскільки підтримка самого популярного апаратного гаманця може залучити нові фінансові потоки на ринок, або, принаймні, збільшить безпеку для тих, хто хоче ретельно захистити свої інвестиції.

Ця новина була анонсована в Twitter від Bach N. з Trezor, який опублікував посилання від Йохана Хоеніке, провідного розробника cashaddr # 285.

Cashaddr є однією з найбільших подій для Bitcoin Cash на сьогоднішній день. Цей новий формат адреси дозволяє легше розрізняти BCH і BTC-адреси. Хоча це, можливо, не ідеальне рішення, воно цілком справляється з поставленим завданням. Тепер вибір на користь імплементації підтримки cashaddr стоїть перед постачальниками послуг та виробниками апаратних гаманців.

Зміни часто приписують Паволу Руснаку з Satoshi Labs, який говорив: «Я пропоную змінити адресну версію на щось інше, так щоб було очевидно, що адреса – це Bitcoin Cash-адреса. (Наприклад, вона може починатися з C). Не забудьте змінити і адресну версію P2SH! ”

Розробник Bitcoin Cash Аморі Сечет відповів: «Згоден. У мене є план зі зміни формату адреси. Зміна формату адреси є дорогою, тому я хотів би розглянути і інші варіанти, перш ніж прийняти рішення. Крім того, також, мені потрібно переконати криптоспільноту в тому, що це хороший формат адреси ». Ці зусилля в кінцевому підсумку вилилися в cashaddr.

У своєму записі Github, розробник cashaddr Хоеніке заявив:

«Це потрібно зробити за межами прошивки для підтримки cashaddr. Веб-гаманець повинен обчислити адреси cashaddr з xpub. Зверніть увагу, що потрібно змінити тільки останній крок з хешованого відкритого ключа на адресу. Веб-гаманець перевіряє, що адреса Trezor повертається, як і очікувалося. Ця перевірка також повинна дозволяти 1 адресу, щоб він працював зі старою прошивкою (тому нам не потрібно розгортати обидві одночасно); дозволити cashaddr відправляти за адресою. Прошивка підтримує обидва варіанти, і обидва використовують SPENDADDRESS. Єдина відмінність – це повідомлення підтвердження, надане користувачеві; формат транзакції не змінився взагалі».

Хоеніке роз’яснює, що зміна не вплине на засоби здійснення транзакцій і раз і назавжди впорається з такими проблемами, як вводячі в оману адреси.

На даний момент не існує офіційних термінів, коли ця інтеграція буде завершена. Багато компаній вже зробили switch. Очевидно, Trezor не може залишатися осторонь, коли мова заходить про підтримку cashaddr. Виробникам апаратних гаманців часто потрібно трохи більше часу для внесення таких змін. Серед тих, хто прийняв формат cashaddr, є BitPay, CoinText, YoursOrg, Bitcoin Cash Fund і Coinbase.

Вважається, що це серйозний розвиток для спільноти Bitcoin Cash. Підтримка Cashaddr є невід’ємною частиною BCH. З великою кількістю сервіс провайдерів, які підтримують це рішення, майбутнє виглядає яскравим для цього конкретного альткоіна. Ми можемо тільки сподіватися, що Trezor завершить цей проект найближчим часом і в належному порядку. Крім того, більше постачальників послуг зможуть наслідувати їхній приклад в цьому відношенні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *