Thursday , 16 August 2018

Аргентинський Банк Тепер Використовує Біткоін для Міжнародних Платежів

Аргентинський Banco Masventas повідомив, що, починаючи з понеділка, він дозволить клієнтам відправляти транскордонні платежі з використанням біткоіну.

Партнерство з орієнтованим на Латинську Америку обмінником-стартапом Bitex, заснованим у 2014 році, дозволяє регіональному банку використовувати біткоіни в якості платіжного засобу в міжнародних транзакціях в якості альтернативи Swift.

СМО Bitex – Мануель Бодройт сказав CoinDesk, що це перший раз, коли вітчизняний банк прийняв біткоіни для транскордонних платежів.

Головний акціонер банку, Хосе Дакак, приписує використання біткоіну прагненню банку розширювати свої цифрові послуги на смартфонах і зниженням вартості обслуговування платежів.

«Однією з дій було укласти контракт з Bitex як зі стратегічним партнером по впровадженню платформи Bitex для операцій по платежах і зборів для наших клієнтів за кордоном», – сказав він.

Поки ніяких реальних транзакцій немає (послуга стала доступна сьогодні), але банк незабаром буде використовувати біткоіни для реальних транзакцій з клієнтами, сказав Бодройт.

Він сказав:

«Клієнти попросять банк зробити міжнародний платіж, а банк стане використовувати Bitex для переводу. Для клієнта це прозоро, вони навіть не стосуються і не бачать біткоіну. Наша фірма являється посередником для них».

Check Also

Венесуела використовуватиме Petro як одиницю обліку всередині країни

Президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив, що національна, підтримувана нафтою, криптовалюта Petro, буде використовуватися як одиниця …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *