Wednesday , 19 September 2018

Атакований DAO: проблема коду призводить до крадіжки 60 мільйонів $ в Ether

на сайт_02

DAO, розподілена автономна організація, яка зібрала цінність більш ніж 150 мільйонів $ криптовалюти Ether, була зламана.

Позбавлена керівництва організація включала ряд розумних договорів, складених на кодової базі ethereum, DAO втратила Ether на 3.6 м, який в даний час знаходиться в окремому гаманці, відокремлений в групування під назвою “дитячий DAO”.

Ринок Ether, що падає нижче 13 $ в торгівлі на криптовалюті, обмінює на Poloniex. Ether, в даний час торгуються на рівні 17.50 $ за монету, який поміщає вартість вкраденої криптовалюти на рівні більше ніж $ 60 мільйонів.

Новини про працівника спочатку почали циркулювати на Reddit і інших соціальних мережах цього ранку, спонукавши співзасновника Ethereum Віталіка Бутеріна звобити паузу в торгівлі на ринках Ether, а також тих символів DAO, які використовуються, щоб голосувати с приводу пропозицій про фінансування за децентралізованої групі.

DAO був відкритий в травні, використовуючи загальнодоступний код, написаний Slock.it, Ethereum-сфокусованої компанією, що базується в Німеччині. DAO розроблений, щоб працювати як фонд венчурного капіталу, який уповноважує його учасників у фонді проектів ethereum.

Щоб стати членом з правом голосу, символи DAO були продані в обмін на Ether протягом місячної “фази створення”, що призвело до цінності за $ 162 мільйони, що піднімається Ether. Міра була вбудована в код DAO, який допускає “дитячі DAO”, щоб бути сформованим, в якому учасники могли відколотися в різних цілях.

Раніше на цьому тижні слово так званої атаки “рекурсивного виклику”, яка могла використовуватися, щоб виснажити деякі розумні рахунки договору, з’явилося після повідомлення в блозі засновника Фонду Bitcoin Пітера Вессенеса. Рішення було вироблено в Slock.it і завантажено на GitHub.

На даний момент Ether, переміщені в другу DAO, заморожені. Густав Зімонсзон, член Фонду Ethereum, який допомагає бачити кодову базу Ethereum, відправлену на розглянуті фонди Reddit, не можуть бути витраченими до 14-го липня, коли вони заблоковані в ту дитячу фазу створення DAO.

Наступні кроки включають можливу вилку з двома частинами Ethereum blockchain, як пояснено в примітці, опублікованому Buterin. Вилки знизила б до колишнього рівня або сторнувати б будь-які операції, але замість цього прагнула б запобігти подальшому витоку Ether від DAO, надаючи механізм для їх перепріобретенія.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *