Sunday , 26 May 2019

Банківський комітет Сенату США зацікавився криптовалютним проектом Facebook

Комітет з банківських, житлових і міських справ Сенату США шукає інформацію про криптовалютний проект Facebook. Комітет адресував свій запит засновнику і генеральному директору Facebook Марку Цукербергу в листі від 9 травня.

У серії питань Сенат висвітлює деякі аспекти захисту прав користувачів, запитуючи Цукерберга, як компанія планує захистити фінансову інформацію споживачів. Комітет також піднімає проблему можливості передачі або продажу інформації про споживачів Facebook третім особам.

У минулому році гігант соціальних мереж став об’єктом кількох скандалів, пов’язаних з конфіденційністю даних користувачів. У квітні 2018 роки сам Цукерберг дав свідчення перед Конгресом щодо практики фірми. Канадські законодавці також закликали Цукерберга дати свідчення після того, як було встановлено, що Facebook порушив закони країни про конфіденційність.

Комітет також запитує, чи є у Facebook будь-яка інформація про кредитоспроможність окремих осіб або інформація, яка може вплинути на їх здатність отримати кредит.

Чутки про «Facebook Coin» спливли в грудні 2018 роки після доповіді Bloomberg, в якій говорилося, що Facebook випустить токен для використання на WhatsApp для ринку грошових переказів в Індії.

У лютому New York Times повідомила, що токен можна буде використовувати на декількох платформах, включаючи сам Facebook і Instagram. Неназвані джерела далі заявили, що токен, швидше за все, буде стабільною монетою, прив’язаною до фіатної валюти.

Повідомляється, що Facebook має намір залучити інвестиції в розмірі $ 1 млрд для токен-проекту від великих платіжних мереж Visa і MasterCard.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *