Tuesday , 11 December 2018

Банк Англії заявив, що нова система платежів буде Blockchain-френдлі

Оновлена система платежів Банка Англії буде сумісна з фінансовою технологією, що базується на Blockchain, повідомляє Reuters.

Ця заява стала черговою спробою Банку Англії модернізувати Систему валового розрахунку у реальному часі (RTGS), котра має важливе значення для банківської справи та торгівлі у Великобританії і обробляє транзакції вартістю близько 500 мільярдів фунтів стерлінгів на рік або майже третину економічної потужності країни. Очікується, що модернізована система буде запущена в 2020 році і спроектована таким чином, щоб бути стійкою до кібератак, а також доступною для більш широкого кола малих підприємств.

Це дозволить таким підприємствам користуватися системою безпосередньо, а не через великі банки.

У березні Банк Англії представив тестову версію, звернувшись за відгуками до кількох фірм, серед яких постачальники платіжних технологій Baton Systems і Token, R3 і Clearmatics. Їм було запропоновано дослідити, чи зможе оновлена ​​хмарна служба RTGS взаємодіяти з системами на основі розподіленої бухгалтерської технології (DLT) і як її функціональність може бути розширена за рахунок використання нових технологій.

«Всі учасники підтвердили, що функціональність, пропонована оновленої службою RTGS, дозволить їх системам підключатися і здійснювати розрахунки в грошах центрального банку», – пояснив Банк Англії в понеділок. «Було отримано ряд рекомендацій для забезпечення оптимального доступу до грошей центрального банку».

Одна з цих рекомендацій полягала в тому, щоб вивчити можливість використання «криптографічних ключів» для захисту даних від крадіжки або зміни.

Check Also

Bitcoin майнінговий гігант Bitmain закриває ізраїльське відділення на тлі ринкових проблем

Оскільки ціни на bitcoin більш ніж на 80 відсотків нижче його рекордно високого рівня, навіть …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *