Sunday , 16 June 2019

Банк Англії заявив, що нова система платежів буде Blockchain-френдлі

Оновлена система платежів Банка Англії буде сумісна з фінансовою технологією, що базується на Blockchain, повідомляє Reuters.

Ця заява стала черговою спробою Банку Англії модернізувати Систему валового розрахунку у реальному часі (RTGS), котра має важливе значення для банківської справи та торгівлі у Великобританії і обробляє транзакції вартістю близько 500 мільярдів фунтів стерлінгів на рік або майже третину економічної потужності країни. Очікується, що модернізована система буде запущена в 2020 році і спроектована таким чином, щоб бути стійкою до кібератак, а також доступною для більш широкого кола малих підприємств.

Це дозволить таким підприємствам користуватися системою безпосередньо, а не через великі банки.

У березні Банк Англії представив тестову версію, звернувшись за відгуками до кількох фірм, серед яких постачальники платіжних технологій Baton Systems і Token, R3 і Clearmatics. Їм було запропоновано дослідити, чи зможе оновлена ​​хмарна служба RTGS взаємодіяти з системами на основі розподіленої бухгалтерської технології (DLT) і як її функціональність може бути розширена за рахунок використання нових технологій.

«Всі учасники підтвердили, що функціональність, пропонована оновленої службою RTGS, дозволить їх системам підключатися і здійснювати розрахунки в грошах центрального банку», – пояснив Банк Англії в понеділок. «Було отримано ряд рекомендацій для забезпечення оптимального доступу до грошей центрального банку».

Одна з цих рекомендацій полягала в тому, щоб вивчити можливість використання «криптографічних ключів» для захисту даних від крадіжки або зміни.

Check Also

Криптовалютний проект Facebook ознаменує важливу віху в історії компанії

Глобальний інвестиційний банк RBC Capital Markets вважає, що майбутній криптовалютний проект Facebook стане важливою віхою …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *