Sunday , 26 May 2019

Банк Англії, досліджуючи Blockchain, каже, що Цифрова Валюта зараз знаходиться далеко

на сайт_01

У копії скасованої промови, випущеної онлайн сьогодні, губернатор Банку Англії Марк Карні процитував “Центральний банк цифрової валюти” в якості розвитку.

Надходять зауваження, що глобальні центральні банки відкрито експериментують з розподіленими книгами і технологіями, що використовувало управління криптовалютами.

Але, в момент, коли bitcoin і інші криптовалюти, прагнули створити абсолютно нові фінансові системи, розподілені проекти націлені на скорочення часу розрахунку і поліпшення безпеки в традиційних фінансових середовищах.

У своїх зауваженнях Карні підкреслив, що такий перехід до нових інструментів навряд чи станеться в найближчому майбутньому, називаючи випущену Центральним банком цифрову валюту “надзвичайної” можливістю.

Карні написав:

“Велика обіцянка розподілених книг для центральних банків є їх потенціалом поліпшення пружності. Розподіл книги означає багаторазові копії системи. Це може продовжувати працювати, якщо частини вибиті. Це видаляє єдиний пункт ризику нездатності, вродженого від централізованої системи”.

З огляду на цей потенціал, він сказав, що Банк Англії має намір продовжувати досліджувати як розподілені книги могли бути застосовані до його власної інфраструктури, включаючи його власну систему розрахунку брутто в реальному часі (RTGS).

“Якщо розподілена технологія книги могла б надати більш ефективний шлях до фірм приватного сектора, щоб здійснити платежі і розрахувати цінні папери, чому б не застосувати його до ядра самої системи платежів?” він запитав.

Але це не перший раз, коли банк запропонував використовувати технологію в поєднанні зі своєю системою RTGS.

Система валових платежів в режимі реального часу, яка в даний час використовується Банком Англії, зазнала відключення, що триває приблизно 10 годин у 2014. Інцидент викликав “незручність” порушення, відповідно до огляду Deloitte, яка вказала, що 51% житлових операцій, були затриманий на декілька годин.


Практичний підхід

У тексті Карні також вказав, що Банк Англії відкриє свій власний інкубатор FinTech, частково щоб досліджувати нові поняття в розвитку, такі як DLT.

Він сказав, що організація буде також працювати над новими методами для обробки небанківських постачальників платіжних сервісів – рух, який міг відкрити двері для blockchain компаній з такими бізнес-моделями.

Однак це були його звіти про ставлення між розподіленої технологією книги і існуючими найприкметнішими системами, використовуваними центральними банками.

Коли справа дійшла до підтриманої Центральним банком цифровий валюти, Карні зазначив, що відчуває, що вона могла “істотно і можливо різко змінити банківську справу”, але могла також збільшити ризик ліквідності.

Карні сказав, що у інвесторів в такій системі буде занадто багато свободи, згідно зі звітом, який демонструє внутрішні погляди на глобальні проблеми в центральних банках.

Якщо, для прикладу, фондовий ринок повинен був потерпіти крах, пробіг банку міг би бути більш імовірний, томущо інвестори будуть в змозі швидко рухатися, їх акції в (цифрові) гроші переводить банк.

В кінці , Карні зазначив, що перспектива Центрального банку цифрової валюти для Великобританії [є], на його думку, все ще далекою.

Мова була підготовлена до події на Банкеті лорд-мера для банкірів і продавців вчора, але Карні не надав її, замість цього увічнивши пам’ять Джо Кокс МП, яка була трагічно вбита в четверг.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *