Thursday , 21 February 2019

Банк Кореї розгдядає можливість випуску цифрової валюти Центральним банком

Банк Кореї (BoK) оголосив про те, що він планує розкрити свої керівні принципи щодо регулювання криптовалют до того, як закінчиться літо. Згідно зі звітом, план можливої ​​цифровий валюти, випущеної центральним банком, також буде представлений.

У заяві, опублікованій вчора, банк сказав:

«Цільова група вивчає можливість випуску CBDC і того, як цифрові валюти будуть впливати на загальний фінансовий сектор країни з січня. Ми повідомимо про оновлення цього питання до кінця червня ».

BoK додав, що ще занадто рано визначати, чи буде центральний банк Південної Кореї випускати цифрову валюту центрального банку; однак додав, що він стежить за світовими подіями, повідомляє Korea Times.

Незважаючи на те, що CDBC може змінити спосіб надання грошей, і роль, яку відіграють центральні банки, виникають побоювання, що це може призвести до серйозних зрушень в середовищі традиційних кредиторів. Тому економісти вважають, що перед впровадженням CBDC необхідно провести тестування.

Ця новина приходить на тлі вчорашнього оголошення BoK, про розгляд криптовалютних і блокчейн додатків для свого проекту, спрямованого на створення «безготівкового суспільства», згідно зі звітом TokenPost.

У доповіді говориться, що центральний банк оголосив про запуск «безготівкового суспільства» в своєму «Платіжному звіті 2017 року». У ньому було підкреслено, що банк почав вивчати випадки використання цифрових валют і блокчейна. До них відносяться застосування паролів і блокчейна в платежах.

Уряд Південної Кореї почав думати про поетапну ліквідацію грошей в 2016 році, в той час як BoK прагне до становлення «безготівкового суспільства» до 2020 року. У квітні минулого року центральний банк Південної Кореї запустив експериментальний проект для тестування «безготівкового суспільства», який покликаний підвищити зручність для людей. Споживачі повинні були внести невеликі суми, що залишилися від їх покупок, на їх передплачених або мобільних картах в магазинах, дисконтних магазинах і універмагах.

Деякий час південнокорейська публіка була збентежена позицією країни на криптовалютном ринку в зв’язку з повідомленнями про те, що міністр юстиції країни готує законопроект про заборону торгівлі криптовалютами. Однак уряд Південної Кореї з тих пір спростував ті заяви про заборону. Замість цього він планує впровадити правила, які гарантують відповідність ринку і захищають інвесторів від ризиків.

За словами міністра урядової політики Хонг Нам-кі, уряду ще належить вирішити, як регулювати торгівлю криптовалютами, оскільки консенсус не досягнутий. Він додав, що рішення про те, чи слід забороняти торгівлю цифровою валютою на біржах або робити її мейнстрімом, залишається «спірним», – додав він.

Виявляючи інтерес до випуску цифрової валюти центральним банком, Корея приєднується до зростаючого списку країн, включаючи Китай, Сінгапур, Швецію, Японію і ряд інших, які активно вивчають тему випуску центральним банком цифрових валют.

За прогнозами, принаймні, одне з цих зусиль буде реалізовано в цьому році відповідно до Ентоні Льюїса, директором з досліджень, готівки і стратегії CBDC в глобальному банківському блокчейн консорціумі R3.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *