Monday , 25 March 2019

Банк Токіо об’єднався з Hitachi Team для Blockchain проекту Сінгапуру

BN-MO813_0212jb_P_20160212055101

Найбільший банк Японії (MUFG) і Hitachi Ltd об’єднуються, щоб почати перевірку концепції (PoC) для системи Blockchain, з метою оцифрування рахунків і, можливо, інших сфер банківської діяльності. Сама система буде використовуватися для видачі, передачі і збору цифрових чеків.

MUFG буде випускати чеки в той час як Hitachi Group в Сінгапурі будуть збирати і депонувати кошти. Відповідно до прес-релізу MUFG і Hitachi, це буде здійснюватись для того, щоб довести концепцію.

З Proof-of-Concept, обидві компанії сподіваються, що вони можуть знайти будь-які проблеми або недоліки в роботі з системою, перш ніж продовжити розвивати її. Це допоможе запобігти порушенням правил безпеки в системі у майбутньому.

“Валютне управління Сінгапуру недавно випустило консультативний документ за пропонованими рекомендаціями по нормативно-правовій базі sandbox для сприяння просуванню послуг FinTech. Відповідно до рекомендацій, це тестування PoC спрямоване на виявлення проблем для практичного використання, видачі та врегулювання чеків з використанням Blockchain технології в системі, розробленій Hitachi Asia Ltd. “, заявив прес-реліз.

FinTech зростання Сінгапуру

Оскільки Сінгапур продовжує розширювати список компаній FinTech, Blockchain стала популярною у FinTech розвитку. Зі стартапи, такими як Digix і Ripple Gateway, що працюють з Ethereum і Ripple, MUFG і Hitachi буде легше залучити консультантів і розробників Blockchain. Гонконг є FinTech столицею з такими банками, як HSBC, BEA і Банком Китаю, але компанії починають рухатися в сторону Сінгапуру у зв’язку з розвитком Blockchain.

MUFG не є єдиним банком, що працює над системами Blockchain для банківської справи. UBS, Deutsche, Citi і Goldman Sachs – всі як повідомляється, розвивають Blockchains для банківської справи. З Blockchain, банки вважають, що вони можуть заощадити $ 20 млрд на рік, а також збільшити швидкість і безпеку транзакцій.

Із загальним обсягом активів понад $ 2,4 трильйона доларів США, для MUFG прийняття Blockchain буде стратегічним кроком і триматиме його в гонці, щоб в повній мірі реалізувати Blockchain в свої банківські системи.

У липні в Канаді ATB успішно передав 666 євро в ReiseBank Німеччини за 8 секунд, використовуючи Ripple blockchain, що означає, Blockchain є більш ефективними, ніж традиційні банківські операції.

Кертіс Штанге, директор зі стратегії та оперативного відділу АТВ прокоментував угоду АТВ-Reisebank:

З використанням технології blockchain, ATB став першою фінансовою установою в Канаді, яка завершила закордонний платіж в лічені секунди, без Blockchain, ця угода зайняла б від двох до шести робочих днів”

Ще в травні, Японія ввела нові закони, які дозволяють визнавати цифрові валюти, такі як Bitcoin. Навіть якщо деякі японські банки як і раніше насторожені і бояться ситуації Mt.Gox, вони продовжують відкриватися для технології Blockchain.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *