Monday , 22 April 2019

Банк Silvergate привернув 59 нових клієнтів сфери криптовалют в 4 кварталі 2018 року

Крипто-дружній банк Silvergate збільшив список нових клієнтів з криптовалютами в четвертому кварталі 2018 року, згідно з недавньою заявці до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Реєстрація розкриває, що за станом на 31 грудня 2018 року біля Silvergate було 542 клієнта, пов’язаних з цифровою валютою, включаючи біржі криптовалют, а також майнери, холдери і глобальні інвестори. У списку з’явилося 59 нових клієнтів, пов’язаних з криптовалютами, з вересня 2018 року.

Станом на 31 грудня 232 криптовалютних клієнта імовірно знаходилися на різних етапах процесу реєстрації до клієнтів в банку, включаючи дотримання нормативних вимог.

Банк також говорить, що він вважає, що прийняття цифрової валюти традиційними фінансовими інститутами буде продовжувати рости, виділяючи наступні дані:

«В даний час під управлінням знаходяться понад 300 інституційних інвестиційних фондів, сукупні оціночні активи яких складають від 7,5 до 10 мільярдів доларів. З 31 грудня 2013 року в проекти, пов’язані з цифровою валютою, було інвестовано понад 8,3 млрд. дол. США, за винятком ICO. Приблизно 1,3 млрд. дол. США було залучено венчурним фінансуванням на ринку цифрової валюти і блокчейна за 12 місяців, що закінчилися 30 червня 2018 року».

Згідно з документом, в четвертому кварталі 2018 року банк прийняв дві біржі, 33 компанії та 24 інвестора в свої нові клієнти, включаючи розробників програмного забезпечення, Майнер криптовалюта і постачальників послуг.

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *