Monday , 24 June 2019

Блокчейн – абсолютно необхідний інструмент для будь-якої державності

24 квітня в Києві пройшла KPI Blockchain Conference, на якій виступив засновник проекту Aeneas Антон Кобринець.

На заході були були розглянуті всі сторони блокчейна: від технічної реалізації до особливостей побудови ком’юніті навколо проектів. Антон Кобринець розповів про місію відкритої блокчейн-платформи, поділився з аудиторією головними інсайтами процесу розробки власного блокчейна і наголосив на необхідності впровадження технології в політичну реальність і життя сучасної людини.

“Еней – це відповідь на ті суспільні виклики, які ми маємо сьогодні. Старі політичні технології відмирають і ті правила гри, які працювали останні 26 років – більше не працюють. Світ і Україна змінилися. Сьогодні Україна стає трендмейкером в сфері політичного маркетингу і GR” – Антон Кобринець, творець першого самописного блокчейна в Україні, оптимістично відгукується про характер змін ринку лобіювання, взаємовідносин народу з владою і перспектив розвитку відкритих маркетплейсов соціального впливу.

Політична орієнтованість платформи – не обмежує Aeneas в прикладних можливостях. Мета Aeneas – прекрасна технологія, яка тепер доступна кожному і будь-хто може займатися технічною творчістю і реалізовувати ті візії, які раніше здавалися нереальними. Як приклади використання блокчейна приходять різні ідеї, починаючи від звичного вже краудфандінга за допомогою смарт-контрактів, закінчуючи аудитом проектів для передбачення реакції ринку на продукт і його вдосконалення.

“Ми йдемо від низу до верху, ми запрошуємо простих людей користуватися цією системою абсолютно вільно і безкоштовно” – Антон Кобринець, як засновник та ідейний генератор проекту, наголошує на принципах відкритості та свободи використання своїх напрацювань. Так, на GitHub, викладений весь код у відкритому доступі і можна переконатися в чесності і турботі про користувачів з самого початку функціонування ланцюга Aeneas.

“Блокчейн – абсолютно необхідний інструмент для будь-якої державності”, – 2019 рік показав нам, що звичне і просте вже пора відпускати і рухатися вперед.

Політичний ринок, як і ринок краудфандінга в 2017 році, змінився і відкату назад вже не буде. Впровадження технології блокчейн вимагає часу, але поняття “держава в смартфоні” стає як ніколи близько.

Check Also

Мінфін Росії розглядає можливість торгівлі криптовалютою

Представник Мінфіну Росії говорить, що міністерство розглядає питання про дозвіл торгівлі криптовалютами, повідомила 21 червня …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *