Sunday , 26 May 2019

Блокчейн як послуга від Alibaba Cloud тепер доступна за межами Китаю

Відділення хмарних обчислень найбільшого інтернет-магазину в Китаї Alibaba оголосило про розширення свого Blockchain як послуги за межами свого внутрішнього ринку.

У заяві Alibaba Cloud повідомила, що тепер послуга блокчейна буде доступна в Сполучених Штатах, а також в країнах Європи і Південно-Східної Азії.

«Наші клієнти в Китаї вже випробували переваги нашої платформи BaaS, і ми раді розширити цю послугу для інших корпоративних клієнтів у всьому світі», – пише Alibaba Cloud в прес-релізі.

Alchaba Cloud’s Blockchain як послуга підтримує не тільки додаток Blockchain Fabric, пов’язаний з Linux Hyperledger, але і Ant Blockchain, який було розроблено компанією Ant Financial, дочірньою компанією фінансових послуг інтернет-магазину. Офіційно запущений в минулому році в жовтні, Blockchain від Alibaba підтримує смарт-контракти та різні додатки для Software Development Kit.

Alibaba вже вклала значні кошти в дослідження і розробку розподілених технологій бухгалтерського обліку, і інтернет-гігант мав 10% всіх патентів цієї сфери в світі в 2017 році.

Протидія підробкам

Однією з областей застосування блокчейна від Alibaba є поліпшення відстеження продуктів харчування з метою обмеження підробок. Наприклад, у 2017 році магазин в партнерстві з поштовою службою Australia Post і фірмою Blackmores, що займається натуральним здоров’ям, використовував розподілену технологію для забезпечення доставки тільки натуральних продуктів в Китай з Австралії.

Крім того, підрозділ логістики Alibaba, Lynx International, також застосовує технологію blockchain в своєму транскордонному судноплавному бізнесі.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *