Thursday , 25 April 2019

Блокчейн EOS офіційно запущений

Запуск EOS, можливо, був одним з найбільш гаряче очікуваних запусків блокчейнів, після того, як компанія, яка розробила його програмне забезпечення, Block.one, зібрала понад $ 4 мільярдів протягом ICO, яке тривало майже рік, нарешті відбувся в 18: 46 UTC 14 червня.

На час друку блокчейн отримав понад 150 мільйонів голосів, необхідних для визначення фізичних або юридичних осіб, які будуть підтримувати розподілену мережу. Валідатори або «творці блоків» – аналог майнерів в PoW-мережах, повинні будуть створювати і підтверджувати нові блоки. Але їх буде тільки 21, і складність полягає саме у виборі найбільш «гідних» кандидатів. До тих пір, поки це не сталося, ніхто не може повноцінно використовувати EOS, хоча користувачі вже бачать монети в своїх гаманцях. Блоки почали видобуватимуться незабаром після цього, і кандидати в творці блоків почали реєструвати свої облікові записи, грунтуючись на livestream.

Це сталося після приблизно тижня обговорення і тестування кандидатами творцями блоків. Хоча ця фаза тестування виявила кілька вразливостей, через які дві групи зіткнулися з правильною реалізацією і затримкою запуску, 9 червня кандидатами одноголосно було прийнято рішення на користь запуску блокчейна.

Згідно процесу проекту, цей відсоток становив дві третини +1 кандидат спільноти, щоб ініціювати запуск, але також і за планом, блокчейн офіційно не був запущений до тих пір, поки подальша перевірка не була завершена, призначений валідатор запустив ланцюжок, а потім проголосували 15 відсотків токенів EOS.

І як тільки 15 відсотків власників токенів голосують за створення набору з 21 обраного творця блоків, ланцюжок стає активним. Це зайняло більше часу, ніж багато хто очікував з багатьох причин, включаючи проблеми безпеки в процесі голосування.

Після запуску токени торгувалися в $ 10,45.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *