Sunday , 26 May 2019

Бразильський банк використовує Ethereum для випуску стейблкоіна

Державний банк в Бразилії збирається випустити крипто-токен, призначений для підтримки паритету з національною валютою.

Бразильський національний банк соціального розвитку в січні 2019 року запустить пілотний проект для токена BNDES, який працює на блокчейні ethereum і підтримується бразильським реалом 1: 1. Банк експериментував зі стейблкоіном протягом 2018 року і тепер буде використовувати його для податкових відрахувань до установ культури.

ConsenSys, студія дизайну ethereum, буде в числі компаній, які консультують банк під час цього процесу. Хоча конгломерат стартапів, який базується в Брукліні, штат Нью-Йорк, не коментуватиме цей бразильський проект, крім підтвердження своєї участі, він повністю відповідає пріоритетам, перерахованим у внутрішній заяві його засновника Джо Любина на початку цього місяця, заявив, що компанія відновить свою діяльність в якості консультанта по блокчейну, що спеціалізується на архітектурі і дизайні токенів.

Для пілотного проекту банк видасть BNDES вартістю в кілька сотень доларів Національному агентству з питань кінематографії, компанії з виробництва кінопродукції під назвою Ancine, для створення і просування сценаріїв і кінопродукції в Бразилії.

Оскільки у банку є історія корупційних скандалів з використанням нерозподілених коштів і ймовірних хабарів, творці пілотних програм сподіваються, що публічні дані блокчейна BNDES допоможуть зміцнити довіру до державних банків.

В процесі будуть використані електронні ідентифікаційні сертифікати Національного реєстру платників податків (Cadastro Nacional da Pessoa Jurídica, CNPJ), які вже широко використовуються бразильськими компаніями в якості офіційних реєстраційних документів.

Цей проект був розроблений за підтримки розробника Ethereum Foundation Алекса Ван Де Санде, щоб дозволити кіновиробникам, пов’язаним з Ancine, збирати і ділитися своїми фінансовими записами в режимі реального часу. Одержувачі зможуть викупити стейблкоін тільки через банк за місцеву валюту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *