Sunday , 24 June 2018

Брайан Армстронг: цифрові валюти, такі як Bitcoin, стануть резервними валютами

Генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг зазначив можливість заміни резервних валют, таких як долар США, цифровими валютами і криптовалютами, такими як Bitcoin, на Token Summit, що відбувся 25 травня 2017 року у Нью-Йорку.

За останній рік Bitcoin продемонстрував стрімке зростання вартості. З початку року Bitcoin вже зафіксував 375% збільшення ціни, збільшившись з $ 900 до $ 2400. Аналітики пояснюють цей недавній сплеск ціни Bitcoin зростаючою глобальною обізнаністю про Bitcoin, як про безпечне сховище активів і цифрове золото.

Незалежний, прозорий, децентралізований, безпечний

Як випадкові, так і інституційні інвестори розглядають Bitcoin в якості безпечного сховища через його децентралізований характер і незалежну мережу. В рамках peer-to-peer мережі Bitcoin користувачі можуть відправляти і отримувати транзакції без наявності посередників і сторонніх постачальників послуг. Через цю фінансову незалежність, яку представляє Bitcoin, аналітики та інвестори визнали криптовалюту альтернативою існуючим банківським і фінансовим системам.

Що ще більш важливо, мейнстрім-медіа, провідні підприємці та високопоставлені інвестори припустили, що Bitcoin потенційно може замінити резервні валюти в майбутньому, надавши користувачам незалежну, прозору, децентралізовану і безпечну фінансову мережу.

Під час свого виступу на Token Summit Армстронг заявив:

«Я думаю, що якась цифрова валюта стане резервною валютою світу. Я бачу таку можливість ».

Додатки Blockchain отримують масове застосування

Фред Уілсон, мільярдер, засновник ранньої державної інвестиційної фірми Union Square Ventures, також заявив, що широке поширення криптовалюти і Blockchain неминуче. Він також висловив свій оптимізм по відношенню до Bitcoin, найбільшої в світі криптовалюти, за багатьма мірками, яку він підтримував з 2013 року.

«До кінця цього десятиліття ми побачимо, як додатки Blockchain отримують масове застосування», – сказав Уілсон.

Як Уілсон, так і Армстронг разом з більшістю криптовалютних інвесторів часто уникають узагальнення криптовалюти або цифрових валют, таких як Bitcoin, і допускають можливість інших криптовалют, таких як Ether, Monero і Litecoin, доповнити Bitcoin з точки зору анонімності, гнучкості і функціональності.

Очевидно, Bitcoin мав би дозріти як технологія і вирішити деякі з існуючих технічних труднощів, таких як масштабування і реалізація двошарових рішень. Для того, щоб Bitcoin став валютою і системою цифрової готівки, його комісії повинні будуть значно знизитися і забезпечити більш швидку швидкість підтвердження.

Якщо Bitcoin продовжує рости і розвиватися з точки зору ринкової капіталізації, бази користувачів і технічно, Bitcoin буде позиціонувати себе в якості резервної валюти в майбутньому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *