Sunday , 26 May 2019

Брати Уінклвосс патентують систему безпечного зберігання ключів

Творці криптовалютної біржі Gemini Камерон і Тайлер Уінклвосс отримали патент на холодний метод зберігання цифрових активів з використанням ізольованих комп’ютерів, географічно віддалених сховищ, пластикових карт і, можливо, папірусу.

У документі, опублікованому у вівторок Агентством США по патентах і товарних знаках, відповідно до фірми Winklevoss IP, описаний план створення мережі комп’ютерів, здатних генерувати облікові записи для зберігання криптовалютних або пов’язаних з криптовалютами біржових продуктів (ETP). В рамках заходів безпеки комп’ютери будуть ізольовані, за винятком випадків, коли це необхідно для передачі активів, в основному діючих в якості пристрою холодного зберігання.

Комп’ютери будуть генерувати ці ключі для нових облікових записів, які потім будуть розділятися на частини і записуватися на зовнішній пристрій, такий як флеш-накопичувач, CD, DVD або фізично записуватися на ламіновану картку, аркуш паперу, шматок пластмаси або навіть папірус, згідно з документом.

У патенті пропонуються різні способи виготовлення карток: «наприклад, два набору можуть зберігатися на папері, а третій набір зберігається на папірусі», але відзначається, що принаймні один набір ключів повинен зберігатися на електронному записуючому пристрої. Ключі повинні доставлятися в компанію зберігання ключів особисто, поштою або по факсу або створюватися прямо на захищеному сховищі. Щоб отримати доступ до сховища, власники ключів повинні надати три форми ідентифікації.

У комп’ютерів буде доступ до захищеного порталу, який при необхідності може підключати машини до мережі блокчейн для обробки транзакцій, пояснює документ.

Згідно з документом, захист ключів активів важливий для блокчейнів, щоб запобігти крадіжці коштів. Крім того, в патенті наголошується, що облікові записи цифрових активів використовуються для полегшення фінансових транзакцій, і, отже, їх захист дозволяє консенсусним протоколам функціонувати належним чином і запобігати випадкам атак подвійних витрат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *