Sunday , 26 May 2019

Британська платформа почне торгівлю ф’ючерсами Ethereum

Слідом за ф’ючерсами на біткоін, запущеними британським фінтех-стартапом Crypto Facilities в 2015 році, і ф’ючерсами XRP, запущеними в 2016 році, компанія, яка регулюється Управлінням з фінансового регулювання і нагляду (FCA) у Великобританії, почала торгівлю ф’ючерсами Ethereum о 16.00 за U.K. сьогодні.

Лондонська фірма сьогодні оголосила про те, що вона включить в лістинг ф’ючерсні контракти на ethereum, надавши інституціональним інвесторам можливість відкривати як довгі, так і короткі позиції для ether без ризиків, пов’язаних з регулюванням і торгівлею базовим активом.

Виконавчий директор Crypto Facilities Тімо Шлефер сказав в заяві, що, на його думку, присутність регульованих ф’ючерсів принесе більше ліквідності в ether, який вже є другою за величиною в світі криптовалютою.

Він сказав:

«Ether – друга найбільш ліквідна криптовалюта після біткоіна, яка торгує мільярдами доларів в день, і ми дуже раді запуску ETH-ф’ючерсів. Мережа Ethereum є провідним блокчейном для смарт-контрактів, і ми переконані, що цей новий торговий інструмент залучить більше інвесторів і привнесе значну ліквідність на ринок».

Чиказька торгова компанія Akuna Capital і лондонський маркет-мейкер B2C2 забезпечать ліквідність для продукту.

Засновник B2C2 Макс Боонен, в свою чергу, назвав цей крок «природним наступним кроком» для токена ethereum.

«Еволюція, що продовжується і комерціалізація, які ми спостерігаємо в ethereum, ще більше підвищать ліквідність на ринку, дозволяючи учасникам безперешкодно обмінювати активи і розблокувати вартість. Ми з нетерпінням очікуємо надання ліквідності для цього нового продукту », – сказав він.

За словами представника Akuna Тобі Аллена, фірма «очікує, що цей такий необхідний продукт заповнить пробіл на ринку. Додавання ф’ючерсного продукту дозволяє крипто трейдерам відкривати як довгі, так і короткі позиції для ETH і є ще одним гігантським стрибком у розвитку класу крипто-активів ».

Минулого тижня дослідники з Федеральної резервної системи опублікували звіт, в якому стверджується, що запуск ф’ючерсів на біткоіни на CME викликав широкомасштабне падіння криптовалютного ринку, оскільки він надав можливість легко відкривати короткі позиції на актив, що зароджувався . Однак більшість аналітиків вважають, що наявність цих фінансових продуктів, швидше за все, буде оптимістичною для класу активів в довгостроковій перспективі.

У березні Ethereum стартап-інкубатор ConensSys оголосив про партнерство з TrueDigital, щоб розробити базову ціну для криптовалюти ether, і в перспективі – створити власний ф’ючерс.

У той час як ціна ether впала на 2% вчора, вона виросла за останній рік з $ 88 в травні минулого року до більш ніж $ 700 доларів сьогодні. Це, незважаючи на деяку невизначеність регулювання щодо того, чи дійсно Ethereum може кваліфікуватися як цінні папери в деяких юрисдикціях.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *