Tuesday , 11 December 2018

Британський стартап Revolut запускає криптовалютні операції

Лондонська цифрова платіжна компанія дозволяє своїм клієнтам купувати, утримувати і обмінювати біткоіни і інші цифрові валюти через свій мобільний додаток.

Revolut, що дозволяє користувачам переказувати гроші через кордони без будь-яких комісій, тепер надасть доступ до біткоін, litecoin і ethereum в лічені секунди, поряд з 25 валютами світу. Потім вони зможуть утримувати цифрові валюти в додатку або передавати їх іншим особам без будь-яких зборів.

Головний виконавчий директор Микола Сторонський заявив у вівторок, що всі покупці зможуть почати торгівлю з новими пропозиціями в четвер, згідно з TechCrunch.

Крім того, запаси криптовалюти користувачів будуть виступати в якості резервної копії для їх дебетової карти Revolut. Ефективно, якщо у користувача закінчується фіатна валюта при здійсненні платежу, додаток автоматично перетворює необхідну суму в цифрову валюту, щоб компенсувати дефіцит.

Сторонський сказав, що майбутня інтеграція зможе допомогти залучити більше користувачів до криптовалют, додавши, що «незважаючи на те, що зараз це одна з найспекотніших тенденцій в світі, отримання криптовалюти свідомо було трудомістким і дорогим».

Це оголошення відбувається на тлі сплеску вартості на цифровому валютному ринку в зв’язку з пильним інтересом до криптовалют. В останні місяці вартість біткоіна зросла, досягнувши історичного максимуму більш ніж $ 12 000 вчора, перед очікуваним запуском ф’ючерсних контрактів на біткоіни. Сумарна ринкова капіталізація в даний час оцінюється в $ 376,3 млрд.

Саме через тривале прагнення криптовалют до більш широкого прийняття, Сторонський вважає, що цифрові валюти скоро стануть невід’ємною частиною банківського процесу. Під час тижневого крипто-бета-тестування цифрової платіжної компанії він заявив, що 10 000 їх клієнтів провели транзакцій в цифровий валюті на $ 1 мільйон.

Також він додав:

«Введення можливості здійснення операцій з криптовалютами стало запитом номер один від наших клієнтів, і тому ми вжили заходів.»

Минулого місяця Revolut досягла мільйонної позначки користувачів, підкресливши потенціал компанії залучити більше клієнтів під час повного запуску на цьому тижні.

Для тих, хто використовує дебетову карту Revolut для здійснення покупок, в разі коли закінчуються гроші, наявна на картці криптовалюта, автоматично буде переведена в потрібну валюту. Сторонський заявив, що коли функція буде запущена, вона забезпечить конкурентоспроможні ставки. Повідомляється, що, на відміну від інших платформ, які стягують від 5 до 9% комісії, Revolut буде стягувати плату тільки 1,5% зі своїх клієнтів без будь-яких інших прихованих платежів.

Revolut, який використовує британський банк Lloyds для обробки транзакцій і дебетову карту MasterCard, повідомив Financial Times, що з боку обох організацій не було заперечень з приводу запланованої інтеграції.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *