Sunday , 20 January 2019

Був анонсований новий Сounterparty протокол для мережі BCH

Прихильників Bitcoin cash на цьому тижні порадували новою розробкою – Протоколом Сounterparty для мережі BCH. Первісна мережа Сounterparty є одноранговою платформою, запущеною в 2014 році.

Counterparty – це безкоштовна і відкрита платформа, яка надає потужні фінансові інструменти для всіх, у кого є підключення до Інтернету. Використовуючи можливості мережі Bitcoin, Counterparty створює надійний і безпечний ринок безпосередньо на блокчейні Bitcoin, розширюючи функціональність Bitcoin від однорангової платіжної мережі до повноцінної фінансової платформи однорангової мережі.

На додаток до відправки грошей без посередництва третіх осіб ви можете торгувати, вести бізнес і займатися передовими фінансовими контрактами, не покладаючись ні на кого, щоб утримувати свої кошти або вести облік. Поряд з протоколом Counterparty платформа складається з власного токена XCP для виконання розширених операцій і захищеного браузера Counterwallet для забезпечення функціональності.

Щоб завантажити вихідну валюту протоколу, розробники виконали так званий Proof-of-Burn. Цей метод вимагає ініціювання відправки криптовалюти на адресу, яка не використовується. У період створення XCP в січні 2014 року 2125,63 BTC були «спалені», в результаті відправки їх на непридатну адресу. По суті протокол Counterparty може створювати інші типи активів, такі як облігації, колекційні картки і бонусні програми, які підтримуються безпекою блокчейна BTC.

«Тепер створюється нова розгалужена версія протоколу Counterparty для блокчейна bitcoin cash. Протокол Counterparty для BCH матиме власну валюту під назвою XCPC і буде використовуватися для оплати реєстрації імен активів », – пояснює XCPC команда.

У більш загальному плані XCPC є часткою на платформі counterparty.cash в блокчейні Bitcoin (Cash), і це валюта голосування для змін, які повинні бути визначені спільнотою користувачів.

На даний момент команда проводить «консультацію спільноти», щоб обговорити кращі плавно виконувані способи отримання контрагента для bitcoin cash. Зацікавлені добровольці і ті, хто хоче передати ідеї команді XCPC, можуть приєднатися до дискусії, щоб обговорити цілі проекту. 1 лютого команда викладе логістику платформи, а офіційний запуск заплановано на 1 березня 2018 року. За словами розробників XCPC, протокол розгалуженого контрагента дозволить забезпечити повний зв’язок з мережею BCH.

Прихильники Bitcoin cash вже досить давно говорять про реалізацію контрагента, і вже обговорюється створення реалізацій для клієнта. Був навіть запит на подачу контрагента, представлений в кодовій базі Bitcoin Unlimited ще в березні. Прихильники BCH, схоже, в захваті від платформи контрагента для bitcoin cash, оскільки це може привести до створення активів поряд з можливостями, такими як повна система Тьюринга.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *