Sunday , 22 July 2018

Біржа KUNA Exchange запускає другий раунд краудсейла

28 липня українська біржа KUNA Exchange запустить Secondary Coin Offering (SCO).

“Наша мета – збільшити обсяг торгів на біржі в 50 разів – з 20 BTC до 1000 BTC (в еквіваленті) на добу. Ми очікуємо, що результатом такого збільшення обсягу торгів і доходів біржі стане зростання ціни токенів KUN, а також можливість виплачувати «дивіденди» тримачм токенів “, – заявили в компанії.

Всього на аукціон буде виставлено 100 тисяч токенів KUN за початковою ціною 0.003 BTC (≈ $ 8) за 1 KUN. SCO триватиме до 8 серпня.

“По закінченню аукціону всі токени будуть розподілені між учасниками, які запропонували максимальну ціну за токен. Заявки в біржовій склянці ранжируватимуться за ціною за 1 KUN. Засоби інших учасників будуть повернуті на їх рахунки. Якщо мінімум в 300 BTC не буде досягнутий, ми визнаємо SCO таким, що не відбувся і повернемо всі кошти учасникам. Потім ми запропонуємо токени KUN до продажу на біржі “, – пояснили представники KUNA Exchange.

На кошти SCO біржа планує надати свої послуги клієнтам з Росії, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Вірменії, Білорусії та Туреччини. Сукупна чисельність населення цих країн становить понад 266 млн. чоловік, а ринки мають загальні характеристики, які відкривають нові можливості.

Обмеження на потоки капіталу цих країн – ключовий драйвер для пошуку і використання альтернативних способів залучення, переказів і зберігання коштів, і обходу цих обмежень.

Також біржа планує додати можливість поповнення та виведення в USD та EUR, крім того, додасть нові торгові пари. Перед запуском SCO будуть додані Ethereum і Waves. Після будуть розглянуті і інші криптовалюти і прийнято рішення по їх додаванню.

Відповідно до заяв компанії, в планах створення ринку криптоматів в Україні (а також за її межами) і домінування на ньому. Стратегічний партнер біржі розгорне мережу крипто-терміналів, 150 штук з яких будуть встановлені в Україні. Проект уже запущений, і перші 10 криптоматів з’являться в Києві в липні 2017. Всі криптомати працюватимуть через API біржі, викуповуючи ордера зі склянки на продаж.
Всі додані на біржу криптовалюти можна буде також купити через криптомати.

Також планується випуск дебетових карт VISA / Mastercard з поповненням в BTC.
Клієнти біржі зможуть поповнювати їх криптовалютою і потім розплачуватися цими картами в USD та EUR по всьому світу.

На даний момент компанія розробляє і удосконалює технічну платформу для супроводу ICO, їх запуску, управління процесом і успішного проведення. Ця нова концепція “ICO as a Platform (IaaP)” дозволить підтримувати і розширювати лідерство перед конкурентами. У планах і проект “КриптоГривна”. Токен, прирівняний 1: 1 до гривні. Для користувача це буде працювати як біткоін-гаманець, тільки в гривні. Цей проект розглядається як додатковий спосіб поповнення і виведення коштів з біржі. Альфа-версія вже тестується, закриті тести будуть доступні обмеженому числу зацікавлених осіб в липні.

За словами компанії, отримані на цьому SCO ресурси дозволять біржі агресивніше просуватися на нових ринках і швидше досягти своїх цілей.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *