Saturday , 20 October 2018

Біткоіни – більше «інвестиції, ніж валюта»: центральний банк Швейцарії

Представник центрального банку Швейцарії вважає, що криптовалюти, такі як біткоін, в даний час є скоріше інвестиціями, ніж валютою.

Виступаючи на заході в Базелі в четвер, голова Швейцарського національного банку Томас Джордан обережно оцінив корисність криптовалют як для проведення транзакцій. Джордан, який, зокрема, виступає в якості директора в раді Банку міжнародних розрахунків, який зазвичай розглядається як головний банк для центральних банків, підтвердив, що кілька центральних банків по всьому світу дуже інтенсивно вивчають проблему криптовалют.

У словах, викладених Reuters, центральний банкір додав:

«Я б розглядав їх швидше як інвестиції, ніж валюту. Важливо сказати, що це не питання про технології, а питання про те, хто має доступ до грошей центрального банку і в якій формі. До сих пір не вирішено багато питань.»

Тим часом, Швейцарія стала провідним місцем для блокчейн-стартапів і FinTech через позитивної громадської думки щодо децентралізованих криптовалют.

Експеримент показує, що біткоін в даний час продається в кіосках з продажу квитків по Швейцарії своїм національним залізничним оператором. В середині 2016 року м. Цуг, нині відомий як Кріпто Долина, почав судовий розгляд, щоб прийняти біткоіни в якості плати за комунальні послуги від громадян. Робота виявилася успішною, муніципалітет міста продовжує приймати криптовалюти, перевіряючи її як спосіб оплати.

 

Місто Цуг також є домом для Асоціації Crypto Valley, пропагандистської групи для криптовалют, що складається з ІТ-фірм, університетів, медіа та приватних інвестиційних компаній, підтримуваних швейцарським урядом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *