Sunday , 26 May 2019

Біткоін виріс на 18% за 3 дні, наблизившись до $ 3800

З 17 грудня менш ніж за три дні вартість біткоіна виросла з $ 3 181 до $ 3 776 за відношенню до долара США більш ніж на 18%.

На біржах криптовалюта-фіат, таких як Coinbase і Bitstamp, Вitcoin (BTC) трохи скоректувався до $ 3700, але прорив домінуючої криптовалюти вище позначки в $ 3700 змусив аналітиків розглянути можливість тестування активом основних рівнів опору в діапазоні з $ 3800 до $ 4200.

Куди рухається Вitcoin?

У понеділок, коли ціна Вitcoin коливалася на рівні близько $ 3500, криптовалютний трейдер «The Crypto Dog» заявив, що BTC може або впасти нижче позначки в $ 3400, якщо втратить імпульс, або потенційно виросте до $ 3800.

З тих пір Вitcoin продемонстрував значні ознаки подолання рівня опору $ 3800, який він не зміг протестувати з початку грудня.

Вitcoin, ймовірно, зазнав суттєвого підвищення ціни за останній тиждень через умови перепроданості. З 28 листопада вартість BTC постійно падала по відношенню до долара США, в умовах різкого розпродажу.

Оскільки ринок почав демонструвати умови перепроданості, багато великих крипто-активів почали ініціювати коригуюче ралі, що в кінцевому підсумку підштовхнуло весь ринок до зростання вартості.

Трейдери, які шортили Вitcoin зверху, в районі $ 19 500, також почали переводити свої позиції, оцінюючи середньострокове дно BTC в діапазоні від $ 3000 до $ 4000.

Інші крипто-активи

Аналітики зазвичай пов’язують посилення падіння вартості Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) і інших основних крипто-активів з відсутністю фундаментальних показників. Ethereum не зміг продемонструвати високий рівень активності користувачів в децентралізованих додатках (dApps), в той час як Bitcoin Cash щосили намагався домогтися прийняття торговцями.

Стрибок цін на ETH, BCH і інші протоколи, такі як EOS, показують, що трейдерам зручніше входити в позиції з високим ризиком і вони впевнені в короткостроковій тенденції ринку.

Чи зможуть і основні криптовалюти, і маленькі токени ERC20 зберегти свою динаміку протягом наступних тижнів і підтримувати діапазон цін, досягнутий за останні кілька днів, залишається неясним. Але недавнє коригуюче ралі дозволило ринку криптовалют отримати перепочинок і уникнути значного падіння нижче позначки в $ 100 мільярдів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *