Saturday , 20 October 2018

Біткоін гаманець Blockchain додасть підтримку Bitcoin Cash

Сервіс біткоін гаманців Blockchain розкрив плани по відношенню до bitcoin cash і підтримки SegWit. Компанія заявила, що до кінця першого кварталу 2018 року додасть повну підтримку bitcoin cash на всіх своїх платформах. Вона також працює над інтеграцією підтримки SegWit в своїх продуктах гаманця.

Blockchain зробив оголошення в повідомленні в блозі, пояснивши, що він вважає, що bitcoin cash- криптовалюта, створена 1 серпня, шляхом хардфорка блокчейна біткоін – довела свою життєздатність в якості однієї з топ-криптовалют.

З моменту свого запуску bitcoin cash постійно підтримував позицію в першій четвірці криптовалют на ринку, і на короткий час він займав другу позицію в минулі вихідні в розпал свого феноменального тижневого ралі. Тепер, коли SegWit2x – пропозиція масштабування, призначена для зменшення транзакційних зборів за рахунок збільшення номінального розміру блоку біткоін, була призупинена на невизначений термін через відсутність консенсусу в суспільстві, аналітики припускають, що люди – і, можливо, бізнес – які бачать біткоін в першу чергу валютою, а вже потім сховищем цінності, звернуть увагу на bitcoin cash.

Blockchain, до речі, був прихильником SegWit2x, і багато хто з противників цієї пропозиції критикували компанію за те, що вона не змогла інтегрувати підтримку Segregated Witness (SegWit), оновлення, яке вже було активовано в мережі біткоін через м’яку вилку в кінці серпня. На додаток до створення основи для довгострокових рішень для масштабування другого рівня, SegWit негайно знижує транзакційні збори приблизно на 35%. Отже, Blockchain – поряд з кількома іншими компаніями, що підтримують SegWit2x, які ще не інтегрували SegWit, звинувачувалися в затягуванні часу з політичних мотивів.

Blockchain, однак, каже, що затримка пов’язана зі складністю інтеграції SegWit в продукти, якими користуються мільярди користувачів.

«Це буде серйозне і складне оновлення для деяких найбільш чутливих частин нашої кодової бази на самих різних платформах і пристроях, що впливають на мільярди транзакцій користувачів з потенційно значущими наслідками конфіденційності», – пише компанія.

Проте, Blockchain заявляє, що почне розгортати підтримку SegWit в своїх продуктах для біткоін гаманців в 2018 році із заданою датою Q1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *