Sunday , 20 January 2019

Біткоін гаманець Ledger залучає $ 75 мільйонів у фінансуванні Серії B

Паризька криптовалютна і блокчейн компанія Ledger залучила € 61 млн ($ 75 мільйонів) від інвесторів в раунді Серії B. «Цей раунд є одним з найбільших традиційних інвестицій Серії B в технології блокчейн і криптовалюти на сьогоднішній день (за винятком ICO)», – згідно з оголошенням Ledger.

Новий раунд очолював інвестор Дрейпер Еспріт (Draper Esprit), а також брали участь компанія Draper Venture Network, FirstMark Capital, Cathay Innovation і Korelya Capital. У цьому раунді також брали участь такі інвестори, як CapHorn Invest, GDTRE і Digital Currency Group.

Ці гроші будуть використані для фінансування розширення Ledger як в глобальному сенсі, так і в його власній команді. Наймання, дослідження, розробки і нарощування операцій для підвищення продуктивності, щоб відповідати попиту на його продукцію, знаходяться в контрольному списку.

Заснований в 2014 році, Ledger тепер має офіси в Парижі і Вьерзон у Франції і Сан-Франциско, в яких працюють 82 співробітника на дві країни. Операційні доходи криптовалютного статапа, який вже приносить прибуток, в 2017 склали € 46 мільйонів ($ 56 мільйонів) в продажах між США, Європою та Азією, в порівнянні з € 600 000 у 2016 році, повідомив головний директор Ledger Ерік Ларчевек (Eric Larcheveque). Цього року мета Ledger- продати від 3 до 6 мільйонів апаратних гаманців. За словами виконавчого директора, стартап продав близько мільйона.

Крім підтримки роздрібних біткоін користувачів, Ledger прагне до отримання доходів від нових клієнтів – фінансових установ. У той час, як деталі обмежені, відомо, що «Ledger Vault» дозволить банкам, хедж-фондам і сімейним офісам управляти своїми криптовалютними активами через «серверну» архітектуру.

Виступаючи перед Bloomberg, головний виконавчий директор Ledger додав:

«У кінцевому підсумку ми зможемо поставити наше програмне забезпечення на інше обладнання – це натяк на нашу майбутню дорожню карту. Наша мета – стати технологічним гігантом, що забезпечує біткоін і блокчейн інфраструктуру ».

Підкресливши необхідність «куленепробивної» безпеки, керуючий директор в FirstMark Capital Метт Терк (Matt Turck) заявив:

«У той час як ціна окремих цифрових валют і токенів може бути схильна до волатильності, загальний крипто і блокчейн простір став фундаментальною новою парадигмою, яка буде продовжувати рости за важливістю. З огляду на величезні суми грошей, що надходять в екосистему, на даному етапі немає більш нагальної потреби, ніж куленепробивна інфраструктура безпеки ».

Серія В слідує за раннім раундом фінансування в 2015 році, в якому Ledger залучив € 1,3 мільйона. У квітні 2017 року Ledger оголосив про закриття Серії А з $ 7 млн. У цілому криптовалютний стартап залучив більш ніж $ 85 млн. з моменту свого заснування в 2014 році.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *