Saturday , 20 October 2018

Біткоін досяг позначки $ 15 000

Біткоін просунувся на $ 1000 вище, що стає майже щоденним для віртуальної валюти.

6 грудня, коли ціна досягла $ 13 тис., а потім $ 14 тис., велика частина обсягу була пов’язана з південнокорейськими біржами, в першу чергу з Bithumb. Обсяг KRW опустився, і EUR трохи піднявся. Проте, японська ієна і раніше домінує на світовому біткоін ринку на 47 відсотків. Топ-обмін сьогодні, що торгує більшістю BTC, – це Bitfinex, оскільки Bithumb займає другу позицію. Далі йдуть корейські біржі – GDAX, Bitflyer і Coinone. На Bitstamp, один біткоін торгувався приблизно $ 15 200 на момент написання, відзначаючи вражаюче просування більш, ніж на $ 6000  менш, ніж за тиждень.

Нові рекордні максимуми тепер змінюють один одного в одну мить, так як біткоін кожен день додає $ 1000, перевищуючи більш оптимістичні короткострокові прогнози таких, як Макс Кейзер.

Не тільки долар США, але і інші валюти також б’ють рекорди, наприклад, російський рубль сьогодні, торгується на рівні 1 000 000: 1 проти BTC.

Драматичне сходження біткоіна призвело до того, що криптовалютна ринкова капіталізація також досягла історичної позначки, а сукупна оцінка всіх криптовалют перевищила $ 400 мільярдів, менше, ніж через тиждень після досягнення $ 300 мільярдів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *