Friday , 19 April 2019

Біткоін майнінгова компанія Giga Watt оголосила про банкрутство

Американська компанія по майнінгу біткоіна Giga Watt оголосила про банкрутство з мільйонними боргами, що належать кредиторам.

Фірма подала заяву про банкрутство в Східному окрузі Вашингтона в понеділок, вказавши, що вона як і раніше винна своїм найбільшим 20 незабезпеченим кредиторам майже $ 7 мільйонів.

Кредитори включають провайдера комунальних послуг, який претендує на більш ніж $ 310 000, і постачальника електроенергії Neppel Electric, якому належить майже півмільйона доларів.

За оцінками судових документів, Giga Watt оцінює активи на суму менше $ 50 000, тоді як оціночні зобов’язання складають $ 10-50 мільйонів.

«Корпорація є неплатоспроможною і не може виплатити свої борги в строк», – йдеться в протоколі спеціальних зборів акціонерів Giga Watt, яке відбулося 18 листопада. «Найкращим рішенням для корпорації та її кредиторів буде реорганізація корпорації відповідно до глави 11 Кодексу про банкрутство».

Giga Watt була заснована біткоін майнером Дейвом Карлсоном, з метою відкриття галузі для дрібних майнерів, створивши індивідуальні майнінг «поди» разом з дешевим і стабільним електропостачанням і цілодобовим обслуговуванням на об’єкті в центрі Вашингтона.

В рамках плану, що дозволяє інвесторам купувати частку в послугах компанії, травнем 2017 року було проведено ICO, в результаті чого в той час було залучено криптовалюти на суму близько $ 22 мільйонів.

Однак в січні цього року група позивачів пред’явила позов Giga Watt за нібито проведення незареєстрованої пропозиції цінних паперів. Позивачі прагнули повернути свої інвестиції, оскільки фірма не дотримувалася термінів будівництва, а потім, як стверджується, не виконувала обіцянок щодо повернення внесків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *