Thursday , 25 April 2019

Біткоін наближається до $ 3700

У вівторок, 15 січня, в усіх 20 найбільших криптовалютах спостерігається невелике або помірне зростання за 24 години. За даними Coin360, ціна Bitcoin (BTC) знову наблизилася до $ 3700.

На момент публікації, Bitcoin виріс майже на 3 відсотки за день, торгуючись на рівні близько $ 3680. Якщо подивитися на тижневий графік, то поточна ціна нижче $ 4060, де Bitcoin почав тиждень.

Ripple (XRP) виріс трохи менше ніж на 3 відсотки за день, торгуючись на позначці $ 0,33 на час друку. На тижневому графіку поточна ціна нижче $ 0,36, з якої XRP почав тиждень, і помітно нижче $ 0,38, максимуму середини тижня, зафіксованого 10 січня.

Ethereum (ETH) за останні 24 години збільшив свою вартість майже на 8 відсотків. На момент публікації ETH торгується майже на рівні $ 128, почавши день близько $ 118. На тижневому графіку поточна вартість Ethereum значно нижче, ніж $ 152, ціни  монети на початку тижня.

Серед топ-20 криптовалют, ті, які відчувають найбільш помітне зростання протягом дня, – це Ethereum, EOS (EOS), Tron (TRX), Cardano (ADA) і Maker (MKR), в яких спостерігається зростання на 5-13% день.

Сукупна ринкова капіталізація всіх криптовалют – в даний час еквівалентна приблизно $ 122,8 млрд. – нижче $ 136,6 млрд., в порівнянні зі значенням тиждень тому.

Як повідомив сьогодні Cointelegraph, колишній республіканський представник Джордж Нетеркатт заявив, що нинішній підхід регуляторних органів США до криптовалют перешкоджає інноваціям.

Також сьогодні Cointelegraph повідомив, що новозеландська біржа цифрових активів Cryptopia призупинила обслуговування після того, як нібито виявила великий злом, який, як повідомляється, «привів до значних втрат».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *