Thursday , 25 April 2019

Біткоін не зміг утримати рівень $ 7000

Ціна біткоіна в середу продовжила низхідний тренд, в результаті чого топ-криптовалюта опустилася на тритижневий мінімум.

Біткоін більшу частину ранку і дня торгувався на рівні $ 6500, але виявився не в змозі підтримувати цей рівень ближче до вечора. Після тридцятихвилинного розриву, який показав, що BTC / USD втратив близько $ 70, біткоін впав на $ 245 приблизно о 16:40 UTC, в кінцевому рахунку, знизившись до $ 6 180 на криптовалютній біржі Bitfinex.

Біткоін почав день вже в червоному, завдяки розпродажу у вівторок, який корелював з заявою Комісії з цінних паперів і бірж США про те, що вона відстрочить прийняття рішення по VanEck / SolidX Bitcoin ETF до принаймні кінця вересня.

Це падіння цін було зустрінуте з подивом у багатьох криптовалютних колах, так як більшість аналітиків з основних джерел очікували, що SEC відкладе рішення ETF, і кілька великих інвестиційних компаній передбачили, що агентство навряд чи схвалить біткоін ETF в 2018 році.

Проте, судячи зі стану цін в середу, можливо трейдери передчасно оцінювали схвалення біткоін ETF, яке навряд чи здійсниться в короткостроковій перспективі.

На цьому тижні альткоіни також зазнали великих втрат. Ethereum (ETH), який не зумів конкурувати з ростом біткоіна в липні, проте, впав сильніше, підтримуючи близько 10 відсотків втрат в день по часу друку та щомісячних втрат близько 35 відсотків.

З десяти кращих монет, що котируються на CoinMarketCap, IOTA (MIOTA) і EOS зафіксували найбільші збитки, більш ніж на 17 відсотків протягом 24-годинного періоду, і торгувалися на рівні $ 0,65 і $ 5,90 відповідно.

Ripple (XRP) також знизився приблизно на 16,3 відсотка в день, торгуючись на рівні $ 0,34 на час друку.

Сумарна ринкова капіталізація в даний час складає близько $ 229 млн., що останнім часом спостерігалося в листопаді 2017 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *