Tuesday , 11 December 2018

Біткоін потребуватиме нового алгоритму Proof-of-Work після SegWit2x

За словами Cobra, співвласника Bitcoin.org і Bitcointalk, якщо SegWit2x отримує достатню підтримку, спільнота повинна буде зібратися разом, щоб відтворити «зруйнований» біткоін.

Основного ланцюга не буде достатньо, навіть якщо він переживе важкий період форку.

«Якщо немислиме відбудеться і 2x переможе, це не означає, що біткоін був« змінений », це означає, що біткоін був тимчасово знищений, і нам потрібно працювати, щоб колективно відтворити його», – заявив він.

«Ми не здамося і не будемо йти на компроміс. Ми займемося розробкою ще одного форку з поліпшеним протоколом консенсусу Proof-Of-Work ».

Своїм виступом Cobra посилює і без того серйозну дискусію SegWit, в результаті якої багато підприємств і приватні компанії протистоять один одному, з повною або нульовою підтримкою для 2x.

У той час, як стандартна практика анти-форку полягає в підтримці основного ланцюга, Cobra розглядає цей варіант в разі, коли відбувається «немислиме».

«Ринок і біржі повинні бути готові підтримати три різних версії біткоіна в листопаді цього року. Оригінальний ланцюжок, 2x-ланцюжок і новий ланцюжок біткоіна з кращим PoW, – підсумовує він.

«Як тільки на Bitcoin.org будуть випущені нові бінарні файли з алгоритмом PoW, я маю намір повністю взяти на себе зобов’язання підтримувати цей ланцюжок і називати його «біткоін», навіть якщо хешрейт повернеться до вихідного ланцюжка на більш пізньому терміні».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *