Sunday , 24 June 2018

Біткоін підкорює нові максимуми

Протягом вихідних спостерігався черговий сплеск ціни на біткоіни, результатом чого став перетин позначки $ 4,000.00 вперше після того, як криптовалюта була введена в 2009 році.

За даними Bitstamp, обмінний курс BTC / USD досяг рекордної позначки в $ 4 190 за весь час існування.

Після невеликої паузи в середині липня відновилося захоплююче ралі біткоіна. Ціни з тих пір подвоїлися за вартістю і виросли майже на 300% в річному численні.

Ціна біткоіна за $ 4 000 відповідає недавнім прогнозами Goldman Sachs.

А Макс Кейзер, ведучий RT Keiser report і видатний фінансовий аналітик, передбачив, що ціна біткоіна досягне $ 5000 протягом 2017 року, з огляду на неминучість реалізації масштабуючого рішення групи Bitcoin Core Segregated Witness (SegWit), зростаючий попит з боку інституційних інвесторів і зростання споживання біткоінів в усьому світі.

Протягом усього червня та липня Кейзер постійно виявляв можливі фактори, які могли б підштовхнути ціну біткоіна до позначки $ 4000 і, можливо, навіть $ 5000.

Новий рекорд слідує за безліччю безперервних максимумів після хардфорка 1 серпня – події, яка викликала набагато меншу волатильність, ніж побоювалися аналітики. Більш того, перехід на новий протокол SegWit, який був офіційно зафіксований минулого тижня, був плавним.

З моменту форку курс BTC / USD уникнув волатильності і зберіг свою ринкову частку від конкуруючого Bitcoin Cash (BCH). На відміну від Bitcoin, BCH вже пережив досить сильну волатильність.

Що стосується загальної ринкової вартості, то BTC і BCH зайняли відповідно 1 і 4 місця. Ринкова капіталізація біткоіна за вихідні склала $ 66 мільярдів. Bitcoin Cash становив трохи більше $ 5,3 мільярда. Вісім інших криптовалют становлять як мінімум $ 1 мільярд. За даними CoinMarketCap, загальна вартість всіх криптовалют наближається до $ 140 млрд.

Хоча очікується, що фундаментальні та геополітичні сили будуть підтримувати зростання біткоіна, криптовалюта випереджає вже всіх конкурентів з точки зору більш довгострокового імпульсу. Це говорить про те, що альткоіни, такі як Ethereum, Litecoin і Dash, можуть бути кращими варіантами з точки зору ризику / винагороди.

Більшість інвесторів і користувачів біткоіна твердо переконані в тому, що біткоін перетвориться у велику фінансову систему, яка може замінити існуючі неефективні банківські системи, сторонніх постачальників послуг і фінансові установи і, отже, не пов’язаною з короткостроковою цінової тенденцією біткоіна.

Однак ціна біткоіна як і раніше залишається одним з найбільш точних показників, які можуть бути використані для демонстрації впевненості ринку в цифровий валюті щодо інших активів. Наприклад, на CNBC головний стратег Уолл-стріт Том Лі підкреслив, що біткоін, швидше за все, перевищить темпи зростання всіх акцій і активів в США і перевищить всі резервні валюти до кінця 2017 року.

Висхідний імпульс ціни на біткоіни добре підтримується і, ймовірно, буде стійким в найближчі місяці, тому що очевидні чинники, які стимулюють сильне зростання ціни на біткоіни. В даний час ціна біткоіна зростає швидкими темпами в основному через різке збільшення попиту на біткоіни у інституційних інвесторів і впевненості ринку в здатності біткоіна до масштабування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *