Saturday , 15 December 2018

Біткоін спільнота критикує Bitcoin Cash

У вересні Bitcoin Cash був запущений в результаті хардорка, виконаного декількома основними майнінг пулами, включаючи ViaBTC і Bitmain. З тих пір підтримка і попит на Bitcoin Cash значно знизилися, що можна спостерігати за хешрейтом і ринковою капіталізацією криптовалюти.

У той час навіть Bitmain, вперше представивший Bitcoin Cash в липні як Bitcoin ABC, був захоплений зненацька заявою ViaBTC про необхідність реалізації хардфорка у вересні. Але протягом останніх двох місяців Bitcoin Cash не зміг наблизитися до вихідного блокчейну біткоіна ні за якими показниками, включаючи базу користувачів, хешрейт, ринкову капіталізацію і активність розробників.

Проте, на цьому тижні Bitcoin.com опублікував суперечливу заяву, де йшлося:

«Грунтуючись на наведених вище порівняннях між різними версіями Bitcoin, робочий документ і роки загального розуміння того, що біткоін завжди призначався як електронна система готівки, позиція цього сайту в тому, що Bitcoin Cash є версією Bitcoin, яка найближче дотримується початкового дизайну. Позиція, яка представляє Bitcoin Cash як істинний Bitcoin, грунтується на його відповідності критеріям криптовалюти і цілям, поставленим при створенні Bitcoin »

Відповідь експертів, критика Чарлі Лі

Раніше в цьому місяці деякі з найбільших платформ гаманців і Bitcoin обмінів, включаючи Coinbase і Bitfinex, оголосили, що майбутній хардфорк SegWit2x в листопаді не буде вважатися «Bitcoin» або «BTC», навіть якщо він перевершить біткоін по хешрейту. Якщо в листопаді 75% майнерів підтримають хардфорк SegWit2x, то існує дуже велика ймовірність того, що SegWit2x запуститься з більш високим коефіцієнтом хешування, ніж біткоін. Але також існує висока ймовірність того, що майнери повернуться до біткоіна після першого коригування складності, якщо попит з боку ринку, користувачів і інвесторів не буде задоволений.

Так як до сих пір Bitcoin Cash навіть не наблизився в конкуренції до Bitcoin ні в одному з показників, творець Litecoin Лі заявив:

«Багато новачків будуть введені в оману через Bitcoin.com. Ця стаття сповнена брехні. Відсутність replace-by-fee транзакцій не робить непідтверджені транзакції безпечними. Також, підтверджені транзакції незворотні навіть з SegWit. Підписи SegWit не будуть видалені з транзакцій. Просто структура даних транзакцій відрізняється. Це так само безпечно. Більш того, кожний другий рядок в цій статті є FUD (Fear Uncertainly And Doubt) і вводить в оману. Це ганьба.”

Як пояснив Лі, Bitcoin Cash не є Bitcoin. Bitcoin – це оригінальний біткоін-блокчейн, який в даний час відомий як «Bitcoin» і «BTC». Навіть після реалізації SegWit2x в листопаді існує велика ймовірність того, що поточна версія Bitcoin залишиться в якості основного ланцюга, оскільки майнери не впливають на цінність і ринкову капіталізацію Bitcoin, це роблять користувачі та інвестори.

Лі далі підкреслив, що кінцевий результат не важливий. На його думку дії Bitcoin.com не етичні, так як навмисно плутають новачків Bitcoin і криптовалютного ринків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *