Friday , 22 March 2019

Біткоін транзакції SegWit б’ють всі рекорди

Останнім часом ряд великих бірж і провайдерів гаманців, такі як Coinbase і Bittrex, нарешті, впроваджують технологію SegWit на свої платформи. Цей сплеск означає, що може відбутися значне зниження глобальних коміссій і часу біткоін транзакцій. А також це стало причиною по якій рівень використання Bitcoin SegWit значно зріс.

Мережа Bitcoin пережила високий рівень перевантаженості, оскільки її популярність дуже збільшилася в 2017 році, і, на сьогоднішній день існує безліч проблем, пов’язаних з масштабуванням мережі. Це призвело до більш високих комісій і більш повільного часу підтвердження транзакцій, через які багато користувачів уникали використання біткоін.

Прийнятття SegWit націлене на різке зниження цього рівня перевантаженості.

Основна проблема, яка стримує широке впровадження SegWit у всьому просторі, полягає в тому, що його потрібно спеціально активувати на гаманцях і біржах. Це означає, що вам потрібно мати конкретні адреси гаманців SegWit, і вони не можуть використовуватися в якості моста для транзакцій non-SegWit і SegWit.

Зростаюче прийняття

На щастя, рівні впровадження цієї технології швидко ростуть в останні дні через випуск оновлення та прийняття біржами.

Використання SegWit у відсотках від загальної частки щоденних біткоін транзакцій в середньому становило близько 15% протягом деякого часу до останнього тижня, коли ці події викликали стійке зростання рівня прийняття.

Тільки за останні 24 години рівень використання SegWit досяг пікових рівнів прийняття близько 30% від загальної суми біткоін транзакцій.

У понеділок, 26 лютого, було випущено останнє оновлення Bitcoin Core з назване v0 16.0, і це забезпечило повну підтримку технології масштабування SegWit.

Є й інші поліпшення, які були зроблені в рамках цього оновлення, але підтримка і прийняття SegWit є основним аспектом, на якому зосереджується більшість користувачів. Оскільки SegWit був спочатку випущений в серпні 2017 року, широке впровадження цієї технології було тим, що користувачі Bitcoin постійно запитували.

У той час, як багато значних провайдерів гаманців і обмінів, не поспішали реалізувати цю технологію, в кінцевому підсумку зростаючий тиск з боку своїх користувачів в результаті повільних транзакцій і високих комісій підштовхнув їх до рішучих дій.

Це прийняття також призведе до подальших значних поліпшень для біткоіна в майбутньому, таких як впровадження мережі Lightning, яка може дозволити скоротити час транзакцій і збори до нуля.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *