Sunday , 26 May 2019

Біткоін утримується в районі $ 6 000, але крипторинок все ще перебуває в спадному тренді

За останні 12 годин ціна біткоіна захистила падіння нижче позначки в $ 6000, після того, як 12 липня вона впала до $ 6 070.

Відсутність імпульсу і об’єму

Невелике збільшення ціни біткоіна з $ 6 070 до $ 6 250 дозволило домінуючій криптовалюті подолати спадну лінію тренда з 10 липня, створюючи коригуюче ралі в короткостроковій перспективі. Індекс відносної сили (RSI) біткоіна також продемонстрував бичачий тренд в майбутні дні, збільшивши ймовірність відновлення біткоіна до $ 6400.

Однак недостатній об’єм біткоіна як і раніше залишається проблемою для крипторинку і інших цифрових активів, таких як ether, Ripple, і Bitcoin Cash, оскільки в спадному тренді як основні, так і другорядні цифрові активи схильні покладатися на цінову тенденцію біткоіна.

В даний час, за станом на 13 липня, щоденний об’єм біткоіна як і раніше становить близько $ 3,5 млрд. по всьому світу і $ 163 млн. – на Binance, найбільшому в світі криптовалютному обміні. Для порівняння, на початку липня об’єм біткоіна перевищив ринок в $5 мільярдів і залишився вище $ 300 мільйонів на Binance проти Tether (USDT).

Отже, незважаючи на те, що лінії RSI, MACD і спадні трендові лінії біткоіна демонструють бичачий рух BTC в майбутні дні, відсутність об’єму BTC, ймовірно, завадить ринку ініціювати правильне коригуюче ралі в короткостроковій перспективі.

Грунтуючись на тенденції біткоіна протягом останніх 48 годин, малоймовірно, що BTC ініціює коригуюче ралі до попереднього рівня підтримки на рівні $ 6700. Більш вірогідним сценарієм є те, що BTC падає до нижньої межі $ 6000, відчуваючи серйозну перепроданність з RSI нижче 30 і відновлюючись на кілька відсотків.

Фаза Build

На цьому тижні Coinbase CTO Balaji Srinivasan і співавтор проекту Ethereum Джозеф Любін заявили, що фаза «build» в криптографії, яка відноситься до періоду, в якому розробники і проекти blockchain створюють інфраструктуру, необхідну для підтримки великих децентралізованих додатків і значного числа транзакцій на громадському блокчейні, важлива для галузі щоб підготуватися до наступного ралі.

Після початку наступного ралі криптовалюти, яке багато експертів, включаючи генерального директора Abra і генерального директора BitMEX, почнеться до кінця 2018 року, в розпорядженні крипторинку будуть безпечні та ефективні двошарові масштабуючі рішення, такі як Plasma, Sharding і Lightning, а також інноваційні децентралізовані додатки, які можуть стимулювати прийняття блокчейна.

У короткостроковій перспективі вартість криптовалюти може продовжувати падати ще більше через сильний спадний тренд на ринку і відсутність обсягів основних цифрових активів. Але ведмежий цикл має вирішальне значення для майбутніх ралі, які потребують надійної інфраструктури для громадського блокчейна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *