Thursday , 25 April 2019

Великі Банки Інвестують в Blockchain і криптовалюти: Інвестиційна Компанія з Оборотом $ 364 млрд

Стів Кьявароне (Steve Chiavarone), керуючий портфелем інвестиційної компанії Federated Investors, яка контролює активи клієнтів в розмірі 364 мільярдів доларів, заявила, що технологія blockchain призведе до четвертої промислової революції. Це відображає позицію багатьох великих інвесторів і політиків, включаючи мера Сеула Парк Вон-скоро.

«Якщо дивитися з точки зору підприємств, у них тепер є можливість замінити існуючу систему перевірок, яка коштовна, вимагає часу і документів – миттєвою перевіркою. Це допоможе компаніям раціоналізувати перевірку поставок, скоротити офісні витрати і заощадити кошти. Ми вважаємо, що блокчейн буде однією з п’яти ключових технологій поряд з автоматизацією, робототехнікою, штучним інтелектом і Інтернетом речей», – сказав Чіаварон в інтерв’ю CNBC.

Великі банки заходять в Crypto

Великі банки, такі як JPMorgan, Goldman Sachs і Bank of America, співпрацюють з великими конгломератами і підприємствами для надання банківських послуг, позик і бізнес-рішень. Крім цього, підприємства також працюють зі сторонніми постачальниками послуг і щоквартально витрачають мільйони доларів на аудит, узгодження і ручні витрати на робочу силу для підтримки своїх ланцюжків поставок і невеликих операцій.

Чіавароне заявив, що багато великих банків почали вкладати значні кошти в блокчейн і кріптовалютний сектор, щоб полегшити зростаючий попит з боку банків на криптовалюти і технологію блокчейн. Спочатку біткоін був єдиним способом доступу до технології blockchain. Нещодавно Чіавароне заявив, що банки почали вивчати більш широкий спектр можливостей і технологій.

«Багато інвесторів вперше вклалися в біткоін, тому що це був перший спосіб доступу до блокчейну. Великі банки вкладають в це значні кошти. Bank of America хвалився в Давосі, що вони найбільше інвестують в нього», – додав він.

Блокчейн стартапи, такі як Bluzelle, вже створили надійні блокчейни для великомасштабних конгломератів, таких як HSBC, KPMG, Microsoft і MUFG.

Чіавароне підкреслив, що, якщо блокчейн стартапи та мережі зможуть досягти успіху в заміні бек-офісів, зменшенні витрат робочої сили і усунення витрат, пов’язаних із запуском ланцюгів поставок, технологія blockchain може привести до наступної промислової революції.

«Будь-яка компанія, яка управляє ланцюгами поставок, може скористатися технологією blockchain, і вже деякі відомі імена в техно-світі лежать в основі такої технології. Незалежно від того, Nvidia це або Intel або будь-яка інша компанія, якщо вона використовує обчислювальні потужності для реалізації блокчейна – її бенефеціари [стали хорошими інвесторами] », – сказав Чіавароне, зазначивши, що навіть просто інвестування в компанії, які можуть скористатися технологією blockchain, – це хороша інвестиційна стратегія.

Крипто-стартапи

Деякі з найбільших в світі інвестиційних компаній, таких як Federated Investors, вивчають конгломерати, такі як Intel і Nvidia, які можуть просто запросто виграти на ринку через технологію blockchain. Єдині бенефіціари зростання сектора блокчейна, в тому числі кріптовалютні компанії і блокчейн-стартапи, ймовірно, зазнають експоненціальне збільшення вартості, в той час як банки, такі як Bank of America, продовжують залучати інвестиції ще в космос.

Check Also

На Amazon тепер доступні покупки з Bitcoin за допомогою Lightning

Біткоін користувачі тепер можуть використовувати мережу Lightning для здійснення покупок на сайтах електронної комерції, таких …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *