Wednesday , 19 December 2018

Великі фінансові компанії інвестують в Blockchain

Дослідження CB Insights показують, що великі фінансові компанії Goldman Sachs, Google і Citi входять в п’ятірку найактивніших корпоративних інвесторів в технологію Blockchain. Компанії стоять за японською групою SBI Holdings, технологічної фірмою Google і інтернет-магазином Overstock.com в США.

Згідно зі звітом, компанії з надання фінансових послуг і великі банки були першими корпоративними користувачами технології.

Частина звіту говорить:

«Великі банки і фірми з надання фінансових послуг були першими корпоративними гравцями, які зробили прямі інвестиції Blockchain в масовому порядку – це не дивно, з огляду на те, що базова технологія Bitcoin надає (як технічно, так і популярно) фінансові послуги».

Зростання кількості інвестицій

Згідно зі звітом, зробленим в середині жовтня 2017 року, вже 91 велика компанія інвестувала в технологію Blockchain. Це число вже наближається до загальної кількості венчурних інвестицій, в якій працює 95 активних інвесторів. З корпоративних інвесторів більше 50 компаній – глобальні фінансові компанії.

У звіті також було показано, що 10 найбільших банків США вклали в цілому $ 267 млн. в технологію. Також стало відомо, що загальний обсяг корпоративних інвестицій в Blockchain в 2017 році вже досяг $ 327 млн.

З 2012 по 2017 рік загальний обсяг інвестицій склав $ 1,2 млрд.

CB Insights фокусується на аналізі різних подій на фінансових ринках, щоб визначити ефективність різних компаній, а також виникаючі тенденції на ринках. Він також контролює приватні компанії, інвестиції та придбання. База даних венчурного капіталу (VC) компанії містить інформацію в реальному часі про компанії-стартапи, інвесторів-ангелів, патенти, ділових партнерів і різні ринкові розробки, щоб допомогти інвесторам в прийнятті більш обгрунтованих інвестиційних рішень.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *