Monday , 22 April 2019

Власник Louis Vuitton LVMH запускає блокчейн для відстеження предметів розкоші

Конгломерат люксових брендів LVMH, власник легендарного лейбла Louis Vuitton, готує до запуску блокчейн для підтвердження автентичності дорогих товарів.

Очікується, що крипто-платформа з кодовою назвою AURA буде запущена в травні або червні разом з Louis Vuitton і іншим брендом LVMH, Parfums Christian Dior. Потім вона буде поширена на інші більш ніж 60 брендів класу люкс LVMH і, в кінцевому підсумку, на конкурентів.

За словами двох людей, знайомих з проектом, LVMH привернула команду блокчейн-розробників, що працює на повну ставку, яка перебувала режимі неразлашенія більше року в тісній співпраці зі студіями дизайну Ethereum ConsenSys і Microsoft Azure.

AURA була побудована з використанням версії Еthereum під назвою Quorum, яка орієнтована на конфіденційність даних і була розроблена JPMorgan.

Ні LVMH, ні її партнери ConsenSys і Microsoft не стали коментувати інформацію перед офіційним запуском проекту. Але джерело, що бере участь в розробці, сказав:

«Для початку AURA надасть підтвердження автентичності предметів розкоші і простежить їх походження від покупки сировини до місця продажу і за його межами на ринку уживаних товарів. На наступному етапі платформи буде вивчатися захист творчої інтелектуальної власності, ексклюзивні пропозиції та заходи для клієнтів кожного бренду, а також шахрайство з рекламою ».

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *