Sunday , 26 May 2019

Відбувся реліз клієнта Parity Ethereum

Відбувся реліз Parity Ethereum v2.0.0., нової версії програмного забезпечення для повних нод в мережі Ethereum.

Parity, клієнт програмного забезпечення ethereum, оголосив про деякі істотні зміни, в тому числі про зняття графічного інтерфейсу користувача (GUI).

По суті, зміни означають, що «гаманець» Parity, тобто його сховище приватних ключів, тепер призначений виключно для майнінгових пулів, бірж і інших інфраструктурних вузлів. Ця версія є спеціалізованою. Всі «інсталятори і пакети з операційною системою» також були видалені.

Згідно з нещодавно опублікованими даними для клієнта Parity 2.0, програмне забезпечення позиціонується як «експертне програмне забезпечення для використання у виробництві і не повинно розглядатися як програмне забезпечення кінцевого користувача або« гаманець Ethereum »».

Як говориться в повідомленні:

«Ми відображаємо ці стратегічні зміни, повністю видаляючи з клієнта графічний користувальницький інтерфейс, так званий« Parity Wallet ». Крім того, ми видалили всі інсталятори і пакети, специфічні для операційної системи. Таким чином, ми бачимо Parity Ethereum як частину базової інфраструктури, яка повинна бути включена в пакети програмного забезпечення кінцевого користувача, такі як графічні гаманці або використовуватися в якості бібліотеки в мобільних додатках ».

Оголошення було зроблено майже через рік після того, як приблизно $ 30 мільйонів в ether були вкрадені в результаті уразливості в програмному забезпеченні Parity. Помилка була пов’язана з конкретним контрактом з мульти-підписами, як повідомлялося в той час.

Ще один, більш серйозний недолік коду призвів до заморожування більше 500 000 ETH – на суму, що перевищує $ 250 мільйонів – в листопаді минулого року. Відповідно до опублікованого згодом пояснення, видалення бібліотеки кодів, яка підтримує мульти-підписний гаманець від Parity, викликала блокування фонду.

Ті, хто сподівається продовжити використовувати гаманець на основі Parity, можуть зробити це, хоча стартап сказав, що він «буде мінімально підтримувати» інтерфейс користувача, згідно GitHub.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *