Friday , 19 April 2019

Відбувся хардфорк в мережі Bitcoin Cash: Bitcoin ABC попереду більш ніж на 10 блоків

Оновлення мережі Bitcoin Cash (BCH), яке як було передбачено, призведе до жорсткої вилки, почалося вчора, 15 листопада.

Згідно із заявою Coin.Dance, вчора через кілька годин після початку, Bitcoin ABC і Bitcoin Unlimited випереджали Bitcoin SV з точки зору як хешрейта, так і кількості вузлів. Відповідно до нових консенсус-правил 41 блок вже здобутий, а Bitcoin ABC на 12 блоків попереду.

Оновлення призвело до того, що криптовалютні обміни по всьому світу тимчасово призупинили торгівлю і виведення BCH.

Новина про оновлення протоколу розділила співтовариство BCH на два табори, тому що є дві домінуючих пропозиції щодо впровадження мережі BCH у вигляді Bitcoin ABC і Bitcoin SV (Satoshi Vision).

Bitcoin ABC означає «Adjustable Blocksize Cap», і його прихильники стверджують, що базова структура BCH «не вимагає яких-небудь радикальних змін». Пропоновані зміни включають «видалення вузьких місць в програмному забезпеченні» і надання операторам вузлів можливості змінювати свій розмір розміру блоку.

Bitcoin ABC підтримується крипто-євангелістом Роджером Вером, а прихильників Bitcoin SV очолює Крейг Райт, який раніше оголосив себе таємничим винахідником Bitcoin Сатоші Накамото. Табір SV сприяє радикальній зміні поточної структури BCH, де її поділ призначений для повного перезапису мережевих сценаріїв Bitcoin ABC і збільшення розміру блоку BCH від 32 МБ до 128 МБ.

Питання про оновлення BCH викликало гостру суперечку в суспільстві; Райт брав участь в словесних битвах з співзасновником Bitmain Джиханом Ву, який звинуватив Райта в тому, що він був шпигуном Blockstream. Триваюча ворожнеча між крипто-спільнотами може  істотно вплинути на криптовалютний ринок в цілому, в той час як розкол, викликаний хардфорком, вплине на всю мережу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *