Thursday , 20 September 2018

Віталік Бутерін висловився проти ICO для проектів з відкритим вихідним кодом

Віталік Бутерін, співзасновник Ethereum, недавно оголосив, що не буде пропонувати проведення ICO для Plasma, рішення для масштабування з відкритим вихідним кодом, розроблене їм у співпраці з співавтором Bitcoin’s Lightning Network Джозефом Пуном.

Питання стимулювання проектів з відкритим вихідним кодом і масштабованості

Плазма є одним з очікуваних проектів, який буде допомагати масштабуванню мережі Ethereum в середньостроковій перспективі і покращувати заходи щодо забезпечення конфіденційності, використовуючи ZK-SNARKs, криптографічну систему, використовувану анонімним кріптовалютним Zcash.

У проектах з відкритим вихідним кодом основні розробники схильні вживати заходів щодо скорочення заробітної плати до рівнів нижче галузевих стандартів в інтересах мережі, спільноти і промисловості. Зокрема, розробники Ethereum і Bitcoin виділяють більшу частину своїх ресурсів, інтелектуального потенціалу та творчої енергії для поліпшення мереж Bitcoin і Ethereum, щоб розробники могли створювати кращі програми, користувачі могли користуватися масштабувнням, а підприємства могли працювати в більш гнучкій екосистемі.

Важкий аспект проектів розробки з відкритим вихідним кодом і підтримки рішень масштабування – це відсутність стимулів для розробників. Більшість основних розробників покладаються на зростання ціни рідних токенов своїх мереж блокчейнов в якості основного джерела доходу. Отже, можна сказати, що більшість рішень масштабування, таких як Plasma і Lightning в Bitcoin і Ethereum, розробляються розробниками, які не отримують прямого стимулу для своїх зусиль.

Відповідь Бутеріна на ICO Raiden, проекту масштабування з відкритим вихідним кодом для Ethereum

Деякі проекти почали йти по шляху ICO для залучення капіталу в короткостроковій перспективі для фінансування своїх проектів. Наприклад, Raiden, рішення для масштабування з відкритим вихідним кодом Ethereum, оголосило про свої плани запуску ICO.

Але Raiden піддався критиці з боку Бутеріна і спільноти Ethereum, які поділяли подібні почуття в тому, що Raiden не потребує свого власного унікального локального токена, який містить мету ICO. У відповідь на ICO Raiden і усвідомлення відсутності стимулів для розробників, що створюють масштабуючі рішення, Бутерін оголосив, що він буде створювати особистий фонд для забезпечення необхідного капіталу для масштабування проектів і проектів розробки з відкритим вихідним кодом.

«Я оголошую, що 100% моїх акцій OmiseGo + Kyber Network будуть або пожертвувані на доброчинність (AMF, GiveD, SENS і т. Д.), або будуть використовуватися для приватного фінансування інфраструктури другого рівня Ethereum (державні канали, мультісігматіческіе гаманці і т. Д.), або і туди і туди. [Проекти] повинні бути на 100 відсотків відкритими початковими кодами, в них жодна схема викупленої прибутку (включаючи токен ICO), не може працювати добре», – заявив Бутерін.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *