Monday , 21 January 2019

Віталік Бутерін зосередиться на розробці Ethereum

Віталік Бутерін заявив, що він пішов зі свого поста в якості генерального партнера Fenbushi Capital, де він був одним з найактивніших інвесторів в блокчейн і криптовалютному секторах. Він зазначив, що більше не буде працювати повноправним партнером фірми, але залишиться консультантом.

Під час інтерв’ю з TechCrunch Бутерін підкреслив, що, хоча криптовалютний ринок продемонстрував експоненціальне збільшення користувачів і оцінки, практичне використання блокчейна призвело до зростання транзакційних зборів і проблем з масштабованістю.

Щоб задовольнити зростаючий попит на Ethereum і високі очікування від глобального співтовариства Ethereum, Бутерін пояснив, що він буде зосереджений виключно на розвитку блокчейн мережі Ethereum і вирішенні питань масштабованості, щоб забезпечити кращу екосистему для децентралізованих додатків. Він заявив:

«Я очікую, що 2018 рік, принаймні в просторі Ethereum, про який я найкраще розповім, стане роком дії. Це буде той рік, коли всі ідеї, пов’язані з масштабованістю, Plasma, proof-of-stake і конфіденційністю, над якими ми ретельно працювали і вдосконалили протягом останніх чотирьох років, нарешті, перетворяться в справжній, живий робочий код, який ви зможете протестувати в дуже зрілій формі в деяких випадках на тестових мережах, а також в деяких ключових випадках навіть в загальнодоступній мережі ».

Заява Бутеріна з’явилася після того, як кілька експертів в секторі криптовалют, включаючи співзасновника компанії Augur Joey Krug, заявили, що існує явна відсутність розробників, що працюють над масштабуючими рішеннями для мережі Ethereum. Зростання популярності успішних децентралізованих додатків, таких як CryptoKitties, EtherDelta і Оx, переповнило мережу Ethereum, яка вже обробляє більше транзакцій, ніж всі блокчейни на глобальному ринку разом узяті.

Проблеми масштабованості

За даними Etherscan, мережа Ethereum щодня обробляє близько 1,2 мільйона транзакцій, що більш ніж в 4 рази перевищує обсяг щоденних транзакцій біткоіна.

Але, як пояснили розробники Bankex, недавно представили практичну реалізацію Plasma, масштабуючого рішення, яке використовує взаємопов’язані блокчейни для зниження перевантаженості основної мережі Ethereum, такі додатки, як CryptoKitties, виконують сотні тисяч транзакцій на регулярній основі, викликаючи перевантаження мережі Ethereum.

Деякі децентралізовані додатки, такі як 0x, мають off-chain рішення для виконання замовлень або транзакцій поза мережею і транслюють їх в основну мережу Ethereum після того, як ви зібрали багато транзакцій в одну транзакцію. Проте, переважна більшість додатків як і раніше не мають інноваційних рішень для зниження перевантаженості мережі Ethereum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *