Sunday , 24 June 2018

Віталік Бутерін потрапив в топ-10 найвпливовіших людей до 40 років

Віталік Бутерін потрапив в топ-10 людей рейтингу «40 до 40» видання Fortune. Щорічний рейтинг складається з 40 найвпливовіших молодих людей в бізнесі.

Віталік Бутерін – російсько-канадський програміст і підприємець. Він відомий як співзасновник журналу Bitcoin Magazine і криптовалюти Ethereum, в даний час другої за величиною капіталізації після біткойнов. Ethereum зумів домогтися свого успіху завдяки впровадженню революційної технології інтелектуальних контрактів, код якої був написаний Бутеріном у співпраці з кількома іншими розробниками.

Вперше в цьому списку від Fortune Бутерін з’явився в 2016 році, зайнявши 31 сходинку. Зараз він розділив 10 місце з главою кріптовалютної біржі Coinbase Брайаном Амстронга.

Автори рейтингу описують Віталіка як «геніального хлопчика, який стояв за Ethereum, другої в світі криптовалюти за капіталізацією після біткоїну. Твіггі, розробник програмного забезпечення з російськими коріннями, можливо настільки ж успішний підприємець, як Еван Шпігель або Брайан Чеський. Його далекоглядний проект злетів на ринкову капіталізацію в розмірі майже 30 мільярдів доларів – настільки ж високо, як і Airbnb і Snapchat – від 1 мільярда доларів роком раніше, коли Fortune вперше розмістив його в «40 до 40» списку».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *