Sunday , 26 May 2019

Віталік Бутерін пропонує підвищити комісії для підтримки розробників

Співзасновник Ethereum (ETH) Виталик Бутерін запропонував, щоб гаманці стягували плату за транзакції з метою підтримки розробників.

Газ – це одиниця виміру обчислювальної роботи операційних транзакцій або смарт-контрактів в мережі Ethereum, в якій для різних видів транзакцій потрібен різний обсяг газу для виконання. Ціна на газ – це ціна ETH, яку користувач хоче платити за кожну одиницю газу, виміряну в gwei, в той час як ліміт газу являє собою максимальну кількість газу, яку користувач заплатить за транзакцію. У твіттері Бутерін заявив:

«Я пропоную розглянути можливість підтримки норми співтовариства, згідно з якою розробники клієнтів / гаманців зможуть / повинні стягувати плату в 1 gwei за транзакції, відправлені через їх гаманець. Ми підтримуємо зміни протоколу, які зроблять такі комісії простіше. »

Бутерін дав ширшу картину пропонованої зміни, сказавши, що збільшення середньої вартості газу для користувача приблизно на сім відсотків призведе до збільшення до $ 2 мільйонів на рік на фінансування розробників гаманців. Далі Бутерін пояснив свою позицію:

«Щоб було ясно, я НЕ захищаю норму, * що зобов’язує * платити 1 gwei. Я виступаю за норму, що перешкоджає спробам обійти плату, там де вона існує».

За словами одного з коментаторів: «Multibit [Bitcoin (BTC) гаманець] спробував ввести подібні платежі. Це був повний провал. Його користувачі не бажали платити за те, що раніше було безкоштовним. Ніхто б не оновився. Зрештою, плата була знята. Без достойної оплати підтримки і розробки розробка гаманця припинилася».

У березні 2018 року Бутерін заявив, що він намагався вирішити обмежену функціональність Bitcoin зі створенням Ethereum. Бутерін порівняв Bitcoin з калькулятором ключів сюжету, заявивши, що він робить одну річ і робить це добре, хоча він вважає, що Ethereum більше схожий на смартфон, який може запускати додатки, здатні виконувати практично все, в тому числі виступати в якості калькулятора ключів сюжету.

Минулого місяця розробники ядра Ethereum здійснили модернізацію мережі у вигляді форків Constantinople і St. Petersburg, які були запущені в основний мережі на 7 280 000 блоці відповідно до раніше опублікованого графіку. Constantinople має намір принести платформі багаторазове підвищення ефективності, включаючи більш низькі комісії за транзакції для деяких операцій в мережі Ethereum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *