Monday , 24 June 2019

В атаці на гаманець Electrum було вкрадено до 245 біткоінів

В результаті фішингової атаки на мережу гаманця Electrum, можливо, було вкрадено 245 біткоінів на суму понад $ 880 000 за сьогоднішніми цінами.

Попередивши про атаку в четвер, фірма написала в твіттері: «Фішингова атака на користувачів Electrum триває. Наш офіційний сайт https://electrum.org. Не завантажуйте Electrum з будь-якого іншого джерела ».

Зловмисник організував атаку, створивши кілька підроблених серверів в мережі гаманця Electrum. В результаті, коли користувачі гаманця підключалися до цих серверів і намагалися транслювати біткоін транзакції, вони отримували повідомлення про помилку, що містить шкідливе посилання на шкідливе ПЗ, замасковане під оновлений гаманець, пояснила фірма на своїй сторінці Github.

Electrum заявив: «Щоб зробити атаку більш ефективною, зловмисник створює безліч серверів (sybils), що збільшує ймовірність підключення клієнта до нього».

У четвер користувач Reddit опублікував біткоін-адреси, які, за його словами, використовує зловмисник для консолідації вкраденої криптовалюти з декількох адрес, використовуваних в атаках. Якщо це правда, в цій атаці було вкрадено 245 BTC, що на момент друку склало $ 884 000.

Electrum вжив заходів щодо пом’якшення цієї проблеми і випустив нову версію свого гаманця 3.3.2, згідно з повідомленням на сторінці Github.

Кількість випадків криптовалютних зломів останнім часом швидко зростає. Згідно з недавнім звітом компанії CipherTrace, що займається блокчейн безпекою, в цьому році було вкрадено близько $ 1 мільярда в криптовалюті. Звіт McAfee показав, що тільки в третьому кварталі 2018 року було зареєстровано близько чотирьох мільйонів нових загроз у вигляді шкідливих програм, в порівнянні з менш ніж 500 000 в 2017 і 2016 роках.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *