Thursday , 21 February 2019

В Україні співробітники поліції створили на робочому місці майнінг ферму

Співробітники Національної поліції України, як повідомляється, створили на своєму робочому місці ферму для криптовалютного майнінгу і добували криптовалюти протягом чотирьох місяців до того, як були спіймані. Співробітники працюють у відділі зв’язку поліції Рівненської області. Ця інформація була розкрита в документі Рівненського міського суду № 569/8710/18, повідомляє Finclub.

Українське інформаційне агентство «Главком» уточнює: «В квітні цього року співробітники Департаменту внутрішньої безпеки поліцейського управління в Рівненській області визначили наявність обладнання [для криптовалютного майнінгу] в офісі Департаменту зв’язку», додавши:

«У той же день слідчий обласної адміністрації вилучив у своїх колег дві дерев’яні рамки, в яких були представлені вісім відеокарт, шість блоків живлення, два жорсткі диски, материнська плата і повний системний блок.»

Розслідування

«Досудове розслідування у кримінальній справі за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України за фактом крадіжки електрики »вже почалося», наголошується в ЗМІ, при цьому суд вирішив не розкривати здобуті криптовалюти.

Слідство «встановило, що з початку 2018 року посадові особи Департаменту зв’язку … зловживали своїм офіційним становищем, діючи в порушення інтересів служби», – цитує новинний канал судовий документ. Співробітники в односторонньому порядку використовували електроенергію регіону «для своїх цілей, для належного функціонування обладнання для видобутку криптовалют, що завдавало значних збитків інтересам Державного підприємства Рівненської області», – пояснюється в судовому документі.

368.media описав:

«Поліцейським пред’явлено звинувачення в крадіжці електроенергії, що належить керівництву Національної поліції в Рівненській області, яку вони використовували для майнінгу криптовалют, але невідомо, скільки електроенергії вони використовували.»

В Україні в даний час немає нормативної бази для криптовалют, незважаючи на численні пропозиції. Однак заступник голови Національного банку України Олег Чурій нещодавно повідомив, що центральний банк працює над законопроектом, спрямованим на їх регулювання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *