Wednesday , 20 June 2018

Гевін Андресен запускає новий Bitcoin проект

Гевін Андресен, відомий як колишній провідний розробник Bitcoin, недавно порушив своє довге мовчання в своєму обліковому записі Twitter з твіттом, в якому згадується недавній проект, відомий як Random Sanity Project.

У той час, як основне бачення проекту Random Sanity Project (RSP) полягає в забезпеченні безпеки Інтернету шляхом перевірки джерел випадковості, які виходять від різних організацій, Андресен також прагне вирішити проблеми, з якими стикаються грошові програмні системи, такі як відчувають криптовалюти через відсутність доступних даних в Інтернеті.

Андресен також згадав, що він добре обізнаний про важливість безпеки криптовалют, таких як Bitcoin. Як тільки безпеку буде порушено, люди втратять гроші, що призведе до того, що багато користувачів будуть виявляти невдоволення. Андресен робить цю заяву, оскільки він веде облікові записи на Bitcoin і виявив безліч системних проблем, які виникли, наприклад, збої в генерації даних. Навіть найменша помилка і невеликі порушення, подібні цим, вже негативно вплинули на всю спільноту Bitcoin.

Такі порушення безпеки були помічені в результаті інциденту в серпні 2013 року, коли Bitcoin гаманці, що працюють на Android, стали уразливими для порушень. Два роки по тому, в травні 2015 року, в системі Bitcoin-гаманця сталася ще одна помилка, через що багато інвесторів Bitcoin втратили значну суму грошей. Це було викликано генератором випадкових чисел, який надав недостатньо даних для використання з операційними системами Android. Це те, для вирішення чого призначений проект RSP.

Хоча RSP вигідний Bitcoin, так як він допоможе запобігти можливим порушенням безпеки, він не пов’язаний безпосередньо з Bitcoin. Швидше, це незалежний проект з надання допомоги цифровим грошовим системам.

Статус проекту RSP

Андресен вже більше шести місяців працює над цим проектом і неухильно просувається вперед. Коли проект буде завершений, Андресен заявляє, що не хоче перетворювати його в проект, що генерує прибуток. Швидше, він хоче зробити його вільної системою, такою як Linux, за якою стоїть спонсор.

RSP працює як система перевірки, яка повідомить користувачеві, чи є випадкові байти «істинними» або «помилковими». Система робить це, визначаючи, чи є цифри випадковими чи ні. Якщо вони випадкові, вони класифікуються як «справжні». Це дуже важливий аспект того, як системи працюють з даними, бо, якщо байти втрачають свою випадковість, дані можуть стати недійсними. Насправді існує безліч факторів, які можуть вплинути на випадковість, такі як оновлення програмного забезпечення і системи. Інші фактори включають роботу від імені третьої сторони або порушення.

RSP прагне перевірити випадковість в байтах, щоб розробники могли запобігти будь-яким катастрофам в системі. Це вигідно багатьом людям, особливо тим, хто займається інвестуванням в цифрові валюти, такі як Bitcoin.

Крім того, чим більше людей і організацій використовують систему, тим ціннішою вона стає, тому що тоді вона може засновувати випадковість на багатьох інших рядках байтів.

В даний час, однак, лише деякі з них протестували бета-версію служби, іноді представляючи код назад в проект, включаючи стартапи Blockchain і ShapeShift, згідно Андерсену.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *